Ostatnie tygodnie nie należą do najprostszych dla każdej branży. Rozprzestrzeniająca się epidemia ma ogromny wpływ nie tylko na sferę zdrowotną, a także biznesową. Jednakże pomimo panujących trudności z jakimi przyszło mierzyć się organizatorom, targi FIWE Fitness Trade Show w ostatnich dwóch tygodniach notują zwiększoną liczbę chętnych firm do wzięcia udziału we wrześniowej edycji targów. Znane wszystkim targi FIWE, które odbędą się planowo w drugiej połowie roku 2020 i zaszczycą obecnością firmy, które w ostatnim czasie nie planowały udziału w eventach lub zmieniły swoje plany z powodu odwołania wielu imprez branżowych z pierwszej połowy roku.

Już wcześniej targom FIWE zaufał m.in. złoty sponsor firma Olimp Sport Nutrition ( zeszłoroczny partner wydarzenia) , srebrny sponsor MEON EMS, a także partnerzy Iron Maxx i Costa Coffee.

Kryzys paradoksalną szansą dla eventów branży fitness?

FIWE Fitness Trade Show to obecnie jedyne targi skupiające klientów biznesowych w Polsce dedykowane wyłącznie branży fitness. Firmy już teraz planują działania, które w drugiej połowie roku wzmocnią pozycję i zszarganą przez obecną sytuację kondycję firmy. Przekłada się to na znacząca liczbę zajętych miejsc w strefie wystawienniczej, która przekroczyła na chwilę obecną połowę!

Zaufanie jakie targi FIWE wypracowały przez wiele lat zaowocowało stabilnością i pewnością, którą oferują każdemu klientowi niezależnie od dynamicznie zmieniającej się sytuacji na świecie. Rzetelność, prowadzenie kampanii promocyjnej klienta, ponad 4 tysiące świadomych odwiedzających biznesowych w ciągu trzech dni trwania wydarzenia, profesjonalizm to wszystko ma wpływ na obecną pozytywną sytuację organizatora tarów.

Obecny okres sprzyja planowaniu biznesowych działań na drugą połowę roku. To ważny czas na działanie.

Międzynarodowe Targi FIWE FITNESS TRADE SHOW to do tej pory najszybciej rozwijające się wydarzenie branżowe, podczas którego łączy targi biznesowe, których celem jest pokazanie bogatej gamy sprzętu, produktów, usług i akcesoriów fitness & wellness przed szerokim gronem odwiedzających nie tylko z kraju, a także z zagranicy. To również  Show dla fanów sportu, którzy mają doskonałą okazję do spotkania na żywo gwiazd sportu  i swoich idoli sportowych.

Targi są cykliczną kontynuacją wydarzenia powstałego w odpowiedzi na wciąż rosnące zapotrzebowanie branży. FIWE TRADE SHOW 2020 zgromadzą ponad 4000 odwiedzających biznesowych ( właściciele i managerowie klubów fitness, klubów sportowych, szkół tańca, inwestorzy i deweloperzy, osoby zarządzające hotelami i spa, pływalnie i baseny, ośrodkami wypoczynkowymi, bazami treningowymi, cos-ami, osoby decyzyjne drogerii, sklepów i hurtowni sportowych, stacji paliw, przedstawiciele związków sportowych, szkół sportowych, przedstawiciele sektora medycznego, rehabilitacji, klinik sportowych, przedstawiciele jednostek samorządowych odpowiedzialnych), a także klient B2C (trenerzy personalni, instruktorzy i sportowcy, rehabilitanci, fizjoterapeuci, personel ośrodków rehabilitacyjnych, dietetycy, osoby prowadzące aktywny tryb życia, studenci i absolwenci szkół sportowych…). Oraz kilkanaście tysięcy konsumentów.

“Sytuacja na rynku zagranicznym, odwołanie kwietniowego FIBO w Kolonii przełożyło się na wzrost zainteresowania Targami FIWE. Szacujemy rekordową liczbę wystawców w 2020 roku. Polska jest rynkiem, który dynamicznie się rozwija. Cały czas otwierane są nowe obiekty sportowo-rekreacyjne. To duża szansa dla dystrybutorów sprzętu i akcesoriów. Z roku na rok sukcesywnie trzymamy się naszej strategii, utrzymując idee biznesowego wydarzenia dla branży fitness. W ostatnim czasie dostajemy wiele zapytań odnośnie możliwości wystawienia się na Targach. Producenci i dystrybutorzy, z którymi mamy zbudowane relacje, motywują nas do działań. Rezygnując z wystawienia się na Targach FIBO, decydują się tym samym pojawić na FIWE lub zwiększyć powierzchnie wystawiennicze. Przy odpowiednim zaangażowaniu i dużej motywacji, by rozpędzić biznes po przestoju spowodowanym kwarantanną, ten rok ostatecznie może zakończyć się bardzo dobrze dla polskiego biznesu w branży fitness”  – informuje Weronika Jasnoch, Project Director FIWE.

Więcej o targach na stronie www.fiwe.pl

Polecamy także:

Targi FIWE Fitness Trade Show 2020 prezentują nową odsłonę 7 edycji