Sebastian Goszcz zaprezentuje praktyczne rozwiązania

Kongres FEM to nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyka! Organizatorzy zapewniają iż wychodzą naprzeciw swoim uczestnikom w myśl zasady “Praktyka czyni mistrza”. Specjalnie dla uczestników Kongresu FEM niezawodny Sebastian Goszcz zorganizuje cykl 8 warsztatów! To nie wszystko! Sebastian poprowadzi warsztaty wraz z managerami klubów fitness z całej Polski!

15 – 16.03.2018 w Double Tree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw odbędzie się II edycja najważniejszego spotkania branżowo-edukacyjnego dla właścicieli, managerów, inwestorów klubów fitness. 2-dniowe spotkanie, które ma na celu edukację, networking branżowy oraz zapoznanie się z najnowszymi Trendami z zakresu efektywnego prowadzenia zarządzania klubami fitness.

Głównym punktem programu są wykłady oraz warsztaty prowadzone jednocześnie w trzech salach, natomiast warta uwagi jest nowa „Strefa Przedsięborcy”, gdzie swoimi radami będą się dzielić najwięksi specjaliści z zakresu:• Finansów • Księgowości • HR • Zarządzania • Prawa • Doradztwa biznesowego

Nowością, którą organizatorzy Kongresu niedawno ogłosili będzie cykl 8 praktycznych warsztatów poprowadzonych przez Sebastiana Goszcza – związanego z branżą fitness od 1997r., obecnie jako Dyrektor Zarządzający odpowiada za strategię i sprzedaż w Fitness Klubach RYTM oraz atmosfera fitness& wellness w Łodzi.
Podczas warsztatów poruszone zostaną wszystkie tematy niezbędne do prowadzenia klubu fitness. Oto one:

  1. Przepis na skuteczną sprzedaż. Sposoby pozyskiwania klientów – zbiór konkretnych działań.
  2. Jak prowadzić marketing klubu fitness – by skutecznie pozyskiwać klientów? Roczny plan marketingowy dla małych i dużych. (Studia treningowe/kluby fitness). Na czym i kiedy skupić uwagę. Co mierzyć? Kiedy warto wydawać pieniądze?
  3. Wzrost dochodów dzięki skutecznemu zarządzaniu sprzedażą i zespołem sprzedażowym/sprzedającą recepcją, w oparciu o targety sprzedażowe, pomiary skuteczności, KPI, motywowanie.
  4. Pozytywne doświadczenia i lojalność klienta pozwalają zarabiać więcej. Tworzenie ścieżki klienta (Customer Journey Map) celem poprawy efektywności sprzedaży i wydłużenia życia klienta w klubie. Konkretna działania, CRM i pomiary skuteczności.
  5. Zarządzanie, motywowanie i wynagradzanie zespołu klubu fitness. Budowa zespołu wysokiej efektywności. (progi rentowności zajęć grupowych, progi premiowe, targety, narzędzia niefinansowe).
  6. Dobry trener/instruktor przyciąga i utrzymuje klientów. Jak znaleźć, zachęcić, czym przyciągnąć i w jaki sposób utrzymać dobrych fachowców w małym i dużym klubie, w małym i dużym mieście?
  7. Harmonogram zajęć grupowych jako koło napędowe przychodów klubu. Jak sprawić by grupy były pełne a potencjał klubu optymalnie wykorzystany.
  8. Twórz dodatkowe strefy przychodów w swoim klubie. Skuteczna sprzedaż i zarządzanie sprzedażą produktów i usług dodatkowych w klubie fitness, (bar, masaże treningi personalne).

WAŻNE! Lista uczestników podczas warsztatów będzie ograniczona.

 

Więcej informacji o Kongresie FEM znajdziesz tu