Nawet 1200 kcal spalonych w 60 minut na personalnym treningu grupowym – to sekret „pomarańczowego” treningu, w którym zakochało się już ponad milion ludzi na całym świecie.
Z okazji pre-otwarcia drugiego studia w Polsce, gigant z USA przygotował wyzwanie, w którym do wygrania jest nie lada gratka – roczny karnet na treningi w sieci.

W weekend 25-26 maja będzie można odwiedzić drugi w Polsce klub Orangetheory Fitness, jeszcze przed jego oficjalnym otwarciem. Po pierwszym studio otwartym w grudniu 2018 roku na warszawskim Mokotowie, przyszedł czas na Wilanów. Podczas zwiedzania nowego studia mieszczącego się w galerii Street Mall Vis à Vis Wilanów zespół trenerów objaśni tajniki „pomarańczowego” treningu, który zyskał już prawie milion sympatyków na całym świecie. Na uczestników wydarzenia będą czekać różne atrakcje, w tym między innymi: możliwość przetestowania najwyższej jakości wyposażenia nowego studia, bezpłatna analiza składu ciału i konsultacja z dietetykiem Michałem Wrzoskiem, wyzwania sportowe, a także możliwość wygrania rocznego karnetu do studia wraz z opieką dietetyczną.

Taka nagroda czeka na tych, którzy zgłoszą się do udziału w Orangetheory Fitness Challenge. Udział w wyzwaniu jest bezpłatny, wystarczy jedynie zarejestrować się do 24.04 na stronie wydarzenia: (KLIKNIJ)

Na tych, którym nie uda się wygrać karnetu, czekają specjalne promocje. Nowe studio Orangetheory Fitness zaprasza w sobotę i niedzielę w godz. 10-17 w galerii Street Mall Vis à Vis Wilanów, przy ulicy Przyczółkowej 219.


Polecamy także:

Rewolucja w ciele – rewolucja w życiu!