źródło: informacja prasowa

Dziś odbyła się premiera drugiego klubu sieci Calypso Fitness we Wrocławiu. Lokal o powierzchni ponad 800 m2 mieści się w charakterystycznym architektonicznie budynku przy ul. Tęczowej 83x i wyposażony został w: klimatyzowaną przestronną salę do zajęć fitness, siłownię, strefę funkcjonalną, strefę maszyn półwolnych, strefę cardio oraz klatkę do Cross Trainingu.

Marka Calypso Fitness od lat propaguje zdrowy styl życia i sportowe pasje, dbając o realizacje celów treningowych klubowiczów. W drodze po zdrowie czy wymarzoną sylwetkę niezwykle istotne jest merytoryczne wsparcie i odpowiednia motywacja, dlatego w cenie karnetu Calypso Fitness gwarantuje opiekę doświadczonych trenerów wraz z rozpisaniem indywidualnego planu treningowego oraz nielimitowany dostęp do kompleksowych pomiarów składu ciała na najnowocześniejszym analizatorze Tanita, a także bogatą ofertę zajęć grupowych dla każdego. Niezależnie od tego, czy ktoś dopiero zaczyna przygodę z siłownią, czy chce poprawić swoje wyniki, w Calypso Fitness trenerzy dostępni są dla klientów każdego dnia, bez ograniczeń, a działania klubów skupiają się wokół idei “Dla odmiany”, mającej zachęcić społeczeństwo do porzucenia złych nawyków.

W roku 2019 Calypso Fitness, po raz kolejny, jako jedyna sieć fitness znalazło się w zestawieniu TOP 100 marek, przeprowadzonym przez niezależną firmę badawczą na zlecenie KPMG. Jest to lista marek, które w oczach polskich konsumentów zostały ocenione jako dostarczające im najlepsze doświadczenia. Ocena przebiegała według 6 filarów, które mają wpływ na indywidualną ocenę klienta. Są to: wiarygodność, rozwiązywanie problemów, oczekiwania, czas i wysiłek, personalizacja, empatia.

Promocyjny karnet Fit Comfort można nabyć za pośrednictwem strony internetowej: teczowa.calypso.com.pl

Calypso w przedsprzedaży daje 3 miesiące członkostwa jedynie za 1 zł, brak opłaty wpisowej z możliwością rezygnacji w ciągu miesiąca.

Z treningów w nowym klubie pod marką Calypso Fitness mogą korzystać również posiadacze jednego z pakietów sportowych: OK System, BeActive i MyLife.

Polecamy także:

Klub Harder w Poznaniu oficjalnie otwarty