źródło: artykuł partnerski

Jeszcze więcej możliwości dla klubów, jeszcze większa wygoda dla klubowiczów. Tak jednym zdaniem można opisać zalety nowej aplikacji mobilnej od eFitness.

Podążając za światowymi trendami, zaprojektowaliśmy aplikację, aby kluby mogły pracować efektywniej i być jeszcze bliżej swoich klubowiczów. Aplikacja jest integralną częścią systemu eFitness, a co za tym idzie –  jest połączona ze Strefą Klienta Online oraz innymi modułami.

Zintegrowane płatności

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego partnera Visa, jako jedyni opracowaliśmy model płatności bezpośrednio przez aplikację, dedykowany potrzebom klubów fitness. Dodatkowo, w pionierski sposób w branży fitness w Polsce, zintegrowaliśmy również płatności rekurencyjne, aby umożliwić klubom jeszcze lepszą płynność finansową. 

Co nowego dla klubowiczów?

Intuicyjne zarządzanie profilem, monitorowanie aktywności i sprawdzanie postępów. Dodatkowo zapisy na zajęcia, szybki dostęp do aktualności oraz nowości w klubie. Klubowicze mogą również zapraszać i dodawać przyjaciół oraz oczywiście kupować karnety i inne usługi bezpośrednio przez aplikację. Wszystko to jeszcze bardziej przyjazne, intuicyjne i po prostu bardzo nowoczesne.

Co nowego dla klubów?

Oprócz wsparcia rutynowych działań takich jak sprzedaż karnetów, zarządzanie rezerwacjami zajęć i komunikacja, będą możliwe wejścia do klubu za pomocą QR kodów. W czasach zwiększonej bezdotykowości, jest to dodatkowa ścieżka komunikacji, ułatwiająca klubowiczom dostęp do klubu. Możliwość zakupów i płatności rekurencyjnych bezpośrednio przez aplikację, to wsparcie polityki sprzedażowej i pomoc w zarządzaniu finansami.

Branding ma znaczenie

Wierzymy, że branding ma znaczenie w budowaniu wartości i marki klubu fitness, dlatego każdy klub może dostosować aplikację kolorystycznie i graficznie. Najbardziej wymagającym klientom oferujemy możliwość dodatkowych zmian, by klub mógł pochwalić się własną aplikacją „szytą na miarę”.

Wsparcie dla klubów

eFitness jest zawsze blisko swoich klientów i wspiera działania biznesowe na wielu płaszczyznach – technologicznej, edukacyjnej i relacyjnej. Jesteśmy dumni, że oprócz kompleksowego systemu możemy oddać w Wasze ręce aplikację, która jeszcze bardziej pomoże w budowaniu relacji z klubowiczami, a co za tym idzie wartości Waszego biznesu.  Dodatkowo, specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy pakiet materiałów marketingowych gotowych do druku i komunikacji w social mediach.  

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o możliwościach aplikacji czytaj tutaj lub skontaktuj się z nami.

Polecamy także:

Zacznij sezon z głową – rady od eFitness