Drugie wydanie magazynu Premium Business Magazine jest już w drodze na Wasze biurka. To ważny głos branży w czasie największej próby, z jaką przyszło się zmierzyć całemu sektorowi. Mamy nadzieję, że lektura PBM pozwoli Wam popatrzeć na fitness z innej perspektywy, otworzy Was na nowe rozwiązania i stanie się inspiracją do podejmowania odważnych decyzji.

Magazyny będą także czekały na uczestników najbliższych targów FIWE – Fitness Trade Show. Oczywiście bezpłatnie.

Więcej na temat tegorocznej edycji Premium Business Magazine przekazuje w liście Redaktor Naczelna portalu Branża Fitness – Weronika Jasnoch.

Drodzy Czytelnicy,

Ostatnie kilkanaście miesięcy było dla branży fitness czasem ogromnej próby. Tym trudniejszej, że odbywającej się na wielu płaszczyznach: próby wytrwałości, lojalności klientów, elastyczności biznesowej, solidarności branżowej. Wychodzimy z tego, choć ciężko doświadczeni to mądrzejsi i mam nadzieję silniejsi na wszystkie czekające nas wyzwania.

Weronika Jasnoch – Redaktor Naczelna

Taki czas, często w bólach, zabiera to co stare, ale i niesie ze sobą nowe – rozwiązania, technologie, nadzieje. O nich właśnie jest tegoroczne wydanie Premium Business Magazine – magazynu wydawanego przez największy w Polsce portal B2B: www.branzafitness.com. Chcemy zwrócić Waszą uwagę na to, że każda zmiana oprócz tego co trudne niesie ze sobą nowe rozwiązania, które o ile się na nie otworzymy, mogą posłużyć i nam. Zajęcia online, nowe platformy treningowe, przeniesienie funkcji kart członkowskich do aplikacji, przyśpieszony rozwój systemów EMS. To tylko niektóre z owoców nowej rzeczywistości. Ale jest jeszcze coś… Świadomość, że nic nie jest w stanie zastąpić człowieka, relacji z klientem, wsparcia klubowiczów, pracowników, rodziny. Ostatecznie pandemia jeszcze bardziej uświadomiła, że jesteśmy branżą społeczną. Od ludzi, dla ludzi. I również o ludziach – a może i przede wszystkim o ludziach jest ten Magazyn. O tych, którzy nie stracili nadziei, którzy tworzą nowe oblicze branży, nie poddają się, kreują, eksperymentują. To właśnie tym, którzy pomagają dbać o zdrowie i tym walczącym o dobro naszych biznesów dedykuję to wydanie.

Dziękujemy wszystkim ekspertom za nieoceniony wkład merytoryczny. Jednocześnie zapraszamy Państwa na największe spotkanie branżowe podczas tegorocznych targów FIWE-  Fitness Trade Show, które odbędą się w dniach 11-12 września w Warszawie, gdzie będzie obecna również nasza redakcja. Mamy nadzieję, że zwłaszcza w tym roku będzie to dla Państwa okazja do wzajemnego wsparcia, wymiany doświadczeń, inspiracji.