Drodzy czytelnicy Portalu Branża Fitness!

Jest nam bardzo miło poinformować Państwa, że już we wrześniu, podczas Targów FIWE Fitness Trade Show odbędzie się premiera złotej edycji Magazynu Branża Fitness – Premium Business Magazine.

Wraz z rozwojem i przebudową Portalu postanowiliśmy opracować unikatowe, ekskluzywne wydanie w wersji papierowej, które zostanie przez nas wysłane bezpłatnie do 4000 klubów fitness, siłowni, studiów butikowych. Magazyn zostanie przygotowany w taki sposób, żeby treści były aktualne i służyły czytelnikom przez cały rok.
W Premium Bussiness Magazine czytelnicy znajdą topowe wywiady ze znanymi osobami z branży fitness na rynku polskim oraz zagranicznym, współczesne treści edukacyjne, raporty branżowe, opinie ekspertów na temat problemowych kwestii dotyczących branży fitness, inspiracje, innowacyjne rozwiązania sprzętowe oraz technologiczne.

Jest to dla nas duży krok w rozwoju Portalu, dlatego też chcielibyśmy podziękować Naszym Partnerom, Ekspertom oraz Państwu za inspirację, dobrą energię, sugestie oraz coraz liczniejsze odwiedzanie Portalu. Jesteśmy przekonani, że jest to kolejna cegiełka w kierunku wyniesienia www.branzafitness.com na jeszcze wyższy poziom, dostarczający coraz bardziej ciekawe, merytoryczne i przydatne treści skierowane do B2B branży fitness.

Polecamy także:

Targi FIWE Fitness Trade Show łączą siły z targami Rimini Wellness!