PURE POWER – #PROGRESSFIRST

#PROGRESSFIRST – slogan, który w pełni oddaje nasze podejście do odzieży. Pure Power to nowa na polskim rynku marka odzieżowa dedykowana aktywnym osobom. W ofercie marki znajdziesz nie tylko odzież na trening, ale także taką, która w 100% przypadnie do gustu osobom lubiącym nosić luźne, sportowe ubrania na co dzień. Celem marki jest bycie numerem jeden na rynku odzieży fitness. Główny oddział znajduje się w Holandii. Oddział w Polsce to świeży prężnie rozwijający się człon.

Produkcja naszej odzieży odbywa się na całym świecie. Stawiamy na jakość i tylko dobrej jakości produkty zostają dopuszczone do sprzedaży. Wierzymy, że chcąc być najlepszym nie można pozwolić sobie na sprzedaż przeciętnej jakości produktów. To właśnie jest kluczową ideą naszej firmy. Wszystkie produkty oraz akcesoria sportowe są testowane przez profesjonalnych sportowców w różnych dziedzinach.

Na obecną chwilę, w swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment odzieży kompresyjnej, dresów sportowych, akcesoriów treningowych, a także zwykłych t-shirtów, idealnie nadających się nie tylko na trening. Zarówno Panie, jak i Panowie, znajdą coś dla siebie. Oferujemy odzież wzorzystą, a także klasyczną.

Jeżeli jesteś ciekaw naszej odzieży oraz chciałbyś/abyś sprawdzić naszą ofertę , zapraszamy na stoisko naszej marki podczas V edycji targów FIWE, które odbędą się w Warszawie w dniach 21-23.09.2018 r. Do wygrania będzie aż 1000 złotych w ubraniach!

Zajrzyj już teraz do sklepu internetowego i sprawdź co możesz wygrać: www.purepowersportswear.pl.

Artykuł sponsorowany