źródło: informacja prasowa

Calypso Fitness od lat propaguje zdrowy styl życia. Również w obecnym, wyjątkowym i trudnym dla wszystkich czasie sieć dba o realizację celów treningowych swoich Klubowiczów.

Ogłoszenie na terenie kraju stanu zagrożenia epidemicznego uniemożliwia uczęszczanie do klubów fitness. Nie jest to z pewnością powód do zaprzestania aktywności fizycznej, która przyczynia się do wzmocnienia układu odpornościowego oraz ma pozytywny wpływ zdrowie i samopoczucie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów sieć klubów Calypso Fitness wprowadziła szereg działań mających na celu nie tylko zmotywowanie do uprawiania sportu w domowym zaciszu ale też wspierających, edukujących i instruktażowych, które ułatwiają w maksymalnym stopniu wykonywanie treningów w warunkach domowych. Właśnie dlatego każdy kto chce zadbać o siebie, niezależnie od poziomu zaawansowania, znajdzie odpowiednią formę aktywności.

Calypso Fitness po raz kolejny udowodniło, że dostarcza Klientom usługi na bardzo wysokim poziomie i jest w stanie podnieść je na kolejny poziom. Sieć klubów Calypso jako pierwsza w Polsce wystartowała z treningami live. Mają one postać kilkunasto lub kilkudziesięcio minutowych filmów ćwiczeniowych stanowiących pełnowartościową jednostkę treningową. Prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów Calypso Fitness.

Premierowe filmy publikowane są trzy razy dziennie: o 10, 18 i 19 od poniedziałku do soboty na fanpage FB. Wszystkie treningi po premierze można znaleźć w zakładce filmy na fanpage Calypso. Z myślą o użytkownikach Smart TV udostępniane są również na dedykowanej playliście na YT:

https://www.youtube.com/channel/UCsAI1YrA5d5QC3-9XP_TcQw

Na fanpage Calypso Fitness co wieczór publikowane są zapowiedzi aktywności na kolejny dzień w postaci harmonogramu, który zdradza typy treningów i prowadzących.

Oprócz tego Calypso Fitness codziennie wzywa Klientów do podjęcia wyzwania dnia, czyli samodzielnego treningu na każdy dzień. Wyzwanie ma postać rozpisanego od A do Z planu treningowego , który każdego dnia jest inny. Zainteresowani znajdą go na głównym fanpage Calypso oraz grupach i profilach konkretnych klubów sieci.

Ponadto Calypso Fitness zachęca do udziału w konkursie #zostańwdomuzcalypso, który polega na opublikowaniu pod postem konkursowym zdjęcia wykonanego podczas domowego treningu i oznaczenia go odpowiednim hashtagiem. Uczestnicy walczą o atrakcyjne nagrody w postaci akcesoriów sportowych od marki Gipara fitness, które z powodzeniem przydadzą się podczas przyszłych domowych aktywności.

Warto podkreślić, że dostęp do wszystkich wyżej wymienionych atrakcji jest całkowicie bezpłatny i ogólnodostępny dla wszystkich użytkowników.

Dodatkowo od 1 kwietnia marka Calypso Fitness uruchomi specjalną odsłonę programu lojalnościowego Fit Misja Home. Szczegóły już wkrótce.

Polecamy także:

Ambasadorzy marki PUMA prowadzą treningi online