Program Hosted Buyers by FIWE nowością targów FIWE Fitness Trade Show : United 2019.

Organizatorzy targów FIWE rozszerzają biznesowe bramy targów dla biznesowych odwiedzających targi.

Targi FIWE stawiają w tym roku na nowoczesną i efektywną  metodę kontaktu, jako uzupełnienie dla tradycyjnych kontaktów biznesowych zawieranych na targach do tej pory.

Idea programu Hosted Buyers by FIWE to dedykowana oferta udziału w targach dla osób decyzyjnych z Polski i z zagranicy oraz organizacja biznesowych spotkań podczas targów. W ramach współpracy organizatorzy oferują dedykowany pakiet przywilejów dla odwiedzających biznesowych , co jest precedensem na skalę Europy. Propozycja organizatorów to bezpłatny nocleg wraz z wyżywieniem w dedykowanym i specjalnie dostosowanym na tę okoliczność Hotelu nazwanym nazwą targów: FIWE United – Zjednoczeni. Dodatkowo zaproszeni goście będą mieli dostęp do specjalnej aplikacji targowej z usługą Matchmakingu.

W tym roku na ręce wystawców targów FIWE organizatorzy oddają wyjątkowe narzędzie, dzięki któremu mają oni realny wpływ na jakość zapraszanych gości. Targi FIWE United to będzie wyjątkowa edycja, gdzie nad kształtem i kierunkiem imprezy decydują wszyscy Partnerzy biorący udział w wydarzeniu.

LINK DO REJESTRACJI W PROGRAMIE>>

„W ramach programu HOSTED BUYER by FIWE tworzymy dla naszych odwiedzających jak najdogodniejsze warunki do uczestnictwa w biznesowej części targów FIWE. Chcemy , aby zaproszeni goście czuli się u nas jak najbardziej komfortowo. Dostrzegamy to jak prężnie rozwija się branża i polski rynek fitness i mając to na uwadze chcemy jeszcze bardziej powiększyć wymiar handlowy naszego wydarzenia pomiędzy polskimi producentami i dystrybutorami, a kontrahentami z zagranicy. – informuje Artur Moczarski, Marketing Manager targów FIWE.

Drogi czytelniku! Ty również możesz mieć wpływ na listę Partnerów targów. Wystarczy, że napiszesz do nas z propozycją firm/marki, której produkty chciałbym spotkać na targach FIWE. Napisz do nas: redakcja@branzafitness.com

Program Hosted Buers jest skuteczną inicjatywą i sprawdza się w wielu branżach eventowych. Program ma na celu znalezienie nowych partnerów biznesowych i rozwój firm za granicami kraju. Ta dedykowana formuła zwiększa efektywność wystąpienia na targach i skraca bezpośrednio czas dotarcia do kontrahentów.

ZAREJESTRUJ SIĘ DO PROGRAMU HOSTED BUYERS I ZOSTAŃ BIZNES VIPEM

W tym roku w targach FIWE weźmie udział rekordowa liczba ponad 200 wystawców z aż 18 krajów.

We wrześniu Warszawa – stolica Polski stanie się najbardziej pożądanym miejscem dla profesjonalistów. Organizatorzy targów FIWE zjednoczą branżę fitness!

Uczestnicząc w targach FIWE poznasz najbardziej wpływowych kupców z grup i sieci handlowych z krajów o wysokim potencjale eksportowym.

Dla Kogo jest dedykowany program Hosted Buyers by FIWE?

* Właściciel sieci siłowni, klubów fitness, boxów crossfit
* Kierownik zakupów sieci hoteli / ośrodka
* Właściciel sklepu z suplementami ( stacjonarnie lub online)
* Właściciel sklepu z odzieżą sportową

Dlaczego warto odwiedzić biznesową część targów 
FIWE Fitness Trade Show: United 2019?

– Zobaczysz najnowsze usługi oraz produkty ponad 200 wystawców z 18 krajów, które pozwolą znacząco wzmocnić Twój biznes

– Poznasz wartościowych i inspirujących ludzi z branży

– Dowiesz się o najnowszych rozwiązaniach, które pozwolą zrealizować postawione cele

– Podniesiesz swoje kwalifikacje dzięki udziałowi w konferencjach edukacyjnych

– Poczujesz siłę pozytywnej energii od ludzi posiadających pasję tworzenia

– Będziesz częścią wielkiej społeczności fitness

 

Co dla Ciebie zaplanowaliśmy:

stoiska 236 wystawców  z 18 krajów
z kategorii Suplementy | Sprzęt Fitness |Wyposażenie | Odzież |Akcesoria | Artykuły Spożywcze |Zdrowie i Uroda   | Zdrowa żywność | Wellness & Spa | Media |Oprogramowanie |  Doradztwo

4 konferencje branżowe
FIWE Experts
FIWE Investors
FIWE Wellness & Spa
FIWE Shops

Ponadto:Strefa Franczyzy
Debata Ceo Meetings
Konkurs Branża Fitness Awards
Konkurs FIWE Awards
Matchmaking

FIWE Fitness Trade Show: United  to największe targi branży fitness  w Europie środkowo – wschodniej. FIWE to znana i rozpoznawalna marka. Każda edycja przyciąga kilkadziesiąt tysięcy uczestników, którzy corocznie szukają na targach nowych rozwiązań i możliwości. Żaden profesjonalista, zarówno praktyk jak i teoretyk, nie pozwoli sobie na pominięcie tego ważnego wydarzenia, które inspiruje i motywuje do rozwoju. Spotkajmy się wszyscy w dniach 13  – 15 września na targach FIWE Fitness Trade Show w Warszawie.

 

Polecamy także:

W jaki sposób sobie radzić na konkurencyjnym rynku branży fitness? – wywiad z Łukaszem Dojką CEO Xtreme Fitness Gyms