Nowe kluby CityFit

CityFit nie zwalnia tempa ekspansji. W tym roku sieć otworzyła już klub w Bydgoszczy i na wrocławskim Starym Mieście. W planach są kolejne otwarcia, m.in. w Chorzowie oraz kolejne kluby w Warszawie i Wrocławiu.

CityFit Bydgoszcz otwarty został w Centrum Handlowym Rondo i ma powierzchnię 1400 mkw. We Wrocławiu z kolei sieć otworzyła klub na terenie Starego Miasta – przy ulicy Szewskiej 3A. Lokal o powierzchni 1900 mkw. otwarty został w kwietniu. Oba kluby wyposażone zostały w sprzęt prestiżowej marki Technogym. Ich wnętrza podzielone zostały na ergonomiczne strefy treningowe, z uwzględnieniem strefy fit test, w której można mierzyć postępy. Dodatkowo w klubie we Wrocławiu powstała strefa relaksu oraz strefa cross functional, ze starannie wyselekcjonowanym sprzętem do treningu typu cross, stanowiącego połączenie ćwiczeń wytrzymałościowych, siłowych oraz elementów gimnastycznych.

CityFit to polska sieć nowoczesnych klubów fitness, czynnych 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie i bez konieczności podpisywania długoterminowych umów. Pierwszy klub otwarty został w 2015 roku. Obecnie CityFit posiada 10 lokalizacji, znajdujących się w galeriach handlowych, biurowcach oraz centrach miast. W planach są kolejne. Kluby z logo CityFit pojawią się m.in. w chorzowskim Centrum Handlowym AKS, galerii Wroclavia oraz w warszawskim centrum handlowym Rondo Wiatraczna.

źródło: inf. prasowa