źródło: artykuł partnerski

Wakacje za półmetkiem, nowy sezon zbliża się dużymi krokami. Warto przygotować się wcześniej, korzystając ze skutecznych narzędzi. Poniżej szybka lista, która może pomóc Ci obrać właściwy kierunek działań. 

Limity wejść

Chociaż obostrzenia sanitarne nie ułatwiają pracy, stały się już codziennością. Jednym z ważnych wymogów jest liczba osób ćwiczących na danej powierzchni. W systemie eFitness, opcja limity wejść, pozwala w prosty sposób ustawić liczbę osób według potrzeb i norm dotyczących danego obiektu i wyświetlić go na TV. Również przy zapisach na zajęcia grupowe, jest możliwość ustalenia limitu wejść oraz listę rezerwową. Co ważne, można te limity zmieniać w dowolnym momencie, jeśli jest taka potrzeba. 

Oferta na start 

Tegoroczne wakacje nie są standardowe. Specjalna oferta wakacyjna, czy też po ponownym otwarciu klubu, powoli przestaje być aktualna. Czy już wiesz, jakie są Twoje mocne strony i czego oczekują Twoi klubowicze? A może warto przygotować  ofertę dla nowych, którzy dopiero rozpoczną przygodę z treningiem fitness w Twoim klubie? 

Niezależnie jakie masz plany, eFitness wspiera je wszystkie. Zacznij od analizy raportów, następnie przygotuj plan kampanii marketingowej i skutecznie go zakomunikuj. 

Wszystko, czego potrzebujesz, masz jak na dłoni. Skorzystaj z opcji promocji, kodów rabatowych czy poleceń. Z łatwością stworzysz automatyczny mailing do wybranej grupy lub wyślesz smsy z zaproszeniem na nowe zajęcia lub super ofertę na jesień. 

Grafik zajęć 

Zajęcia grupowe to tajna broń wielu klubów fitness. Bezsprzecznie jest to doskonałe wsparcie retencji i pomaga utrzymać motywację ćwiczących. Zapisy online na zajęcia, czy płatności za pojedyncze zajęcia to pomocne narzędzia w zarządzaniu grafikiem. Pamiętaj, że nie musisz rezygnować z zajęć online. Wręcz przeciwnie, mogą być one świetnym uzupełnieniem oferty klubowej i zachęcić osoby, które być może nigdy nie pojawiłyby się w klubie. 

Trening czyni mistrza

Nie tylko mięśnie potrzebują ćwiczyć. Zachęcamy do poszerzania wiedzy i udziału w bezpłatnych doszkoleniach online, podczas których można poznać wiele przydatnych funkcji systemu. Dzięki nim, praca będzie efektywniejsza i przyjemniejsza. 

Polecamy także:

3 filary doskonałych zajęć grupowych