FIWE Fitness Trade Show, zaplanowane na wrzesień 2020 roku odbędzie się zgodnie z planem. Organizatorzy największych targów branży fitness w tej części Europy, które co roku odbywają  się na jesieni w halach targowych Expo XXI w Warszawie intensywnie przygotowują się do 7 edycji wydarzenia. Cieszy fakt, że wiele firm planuje udział w roli wystawców i odwiedzających, gdyż będzie to pierwsza impreza branżowa w tym roku i pierwsza okazja do spotkania się z partnerami biznesowymi.

  • Złotym Sponsorem i wystawcą targów jest firma Olimp Sport Nutrition, Srebrnym Sponsorem Carpatree oraz MEON EMS, a partnerami Iron Maxx i Costa Coffee. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Polski Komitet Sportów Nieolimpijskich
  • Wśród wystawców tegorocznych targów znajdują się tak znane marki jak Coca –  Cola , Fitness Authority, Jack Links, Movo, Eleiko, Xbody, Biofiton, czy Sante.
  • O obecnej sytuacji na rynku fitness wobec pandemii i kierunkach rozwoju firm z branży wypowiadali się nie tak dawno przedstawiciele sektora dystrybutorów sprzętu  fitness Pan Maciej Wolny z firmy Top –Gym, Pan Dominik Sliwowski z firmy Technogym, Pan Rafał Giermasiński z firmy Matrix oraz Pan Maciej Dufrat z firmy Core Health and Fitness.
  • Międzynarodowe targi FIWE Fitness Trade Show to najszybciej rozwijające się wydarzenie branży fitness w Europie Środkowo – Wschodniej.

ZNANE MARKI POTWIERDZIŁY JUŻ SWÓJ UDZIAŁ W TARGACH FIWE 2020

Targi FIWE będą pierwszą imprezą branżową w tym roku, na której inwestorzy i właściciele klubów fitness  będą mogli zrobić przegląd aktualnych trendów i rozeznać się na rynku fitness po okresie pandemii. Złotym Sponsorem i wystawcą targów jest firma Olimp Sport Nutrition, Srebrnym Sponsorem Carpatree oraz MEON EMS, a partnerami Iron Maxx i Costa Coffee. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Polski Komitet Sportów Nieolimpijskich co daje poczucie bezpieczeństwa i sygnał jak olbrzymia jest chęć spotkania się całej branży fitness na jesieni tego roku. Na targach będziemy mieli okazje zapoznać się z ofertą produktów i usług blisko 200 firm oferujących sprzętu fitness, akcesoria sportowe, odzież, suplementy, artykuły spożywcze, oprogramowania, czy też szkolenia edukacyjne.

BLISKO 200 WYSTAWCÓW ZAPOWIEDZIAŁO SWÓJ UDZIAŁ W TEGOROCZNEJ EDYCJI

Wiele firm oferujących rozwiązania dla branży fitness już zaplanowały aktywności promocyjne na drugą połowę roku. Po zniesieniu wszystkich ograniczeń, które nastały w wyniku pandemii  firmy, które aktualnie aktywnie kreują swój wizerunek firmy przez okres ,,przestoju’’ i planują działania,  gdy obostrzenia miną wyprzedzą konkurencję która dopiero będzie się zastanawia co robić dalej. Na szczęście polskie firmy są bardzo świadome działań marketingowych i już teraz potwierdzają udział w wydarzeniach branżowych takich jak FIWE, czy tez planują nowy model swojego biznesu. Wśród wystawców tegorocznych targów znajdują się tak znane marki jak Coca –  Cola , Fitness Authority, Jack Links, Movo, Eleiko, Xbody, Biofiton, czy Sante.  Pełna lista wystawców, który brali udział w poprzednich edycjach targów dostępna jest tutaj.

OGŁOSZENIE PREMIEROWYCH PRODUKTÓW DLA BRANŻY FITNESS  PODCZAS FIWE 2020

W związku z nieodbyciem się planowanych wcześniej międzynarodowych targów branżowych FIBO w pierwszej połowy roku producenci i dystrybutorzy sprzętu fitness oraz suplementów i akcesoriów zapowiedzieli przedstawienie szerszej publiczności swoich nowości na jesieni podczas targów FIWE w Polsce. Do tego czasu wstrzymują się z ujawnieniem nowości zaplanowanych w swojej ofercie na ten rok. To duże wyróżnienie dla polskich targów i niesamowita okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacjami właśnie w Polsce podczas naszych rodzimych targów. O obecnej sytuacji na rynku fitness wobec pandemii i kierunkach rozwoju firm z branży wypowiadali się nie tak dawno przedstawiciele sektora dystrybutorów sprzętu  fitness Pan Maciej Wolny z firmy Top –Gym, Pan Dominik Śliwowski z firmy Technogym, Pan Rafał Giermasiński z firmy Matrix oraz Pan Maciej Dufrat z firmy Core Health and Fitness. Cały webinar video dostępny jest tutaj.

BIZNESOWY PROGRAM WYDARZEŃ  TARGÓW FIWE 2020

Branża sportowa cały czas się rozwija, powstają nowe potrzeby, czy też sytuacje, którym trzeba sprostać  i to właśnie targi FIWE Fitness Trade Show wychodzą naprzeciw ze swoją ofertą edukacyjną, która w tym roku jest bardzo szeroka.  Konferencje edukacyjne, które odbywają się podczas targów FIWE są na najwyższym poziomie merytorycznym, prowadzone przez ekspertów branżowych od lat budujących swoje doświadczenie i wiedzę. Nowością w tym roku  są konferencje biznesowe FIWE Experts Equipment oraz FIWE Franczyza. Rozbudowane programy konferencji, które wpisały się już na stałe w program wydarzenia to  FIWE Experts, FIWE Investors, FIWE Fit & Cardio, FIWE Pro, których poziomy dostosowane są zarówno dla profesjonalisty jak i początkującego pasjonata sportu, czy też osoby prowadzącej działalność biznesową. Organizator przygotował łącznie 5 konferencji biznesowych dla właścicieli klubów fitness, hoteli, sklepów oraz dla inwestorów B2B, a także 2 debaty eksperckie dla biznesu  branży suplementacyjnej i klubów fitness.

KONSUMENCKA CZĘŚĆ TARGÓW FIWE

Tegoroczna edycja wydarzenia to będzie prawdziwa eksplozja i kwintesencja wydarzeń targowych. Na FIWE odbędą się  aż trzy rodzaje Zawodów Kulturystycznych (Słodkiewicz Classic, Puchar Polski , Debiuty Kulturystyczne Rematch),  zorganizowane we współpracy z Polskim Związkiem Kulturystyki , Fitness i Trójboju siłowego. Dla odwiedzających widowiskowe będą również pozostałe zawody sportowe CrossFit, MMA, a także po raz pierwszy podczas targów FIWE Turniej Sportów Walki Warszawska Granda! W programie znajdą się również wyjątkowe pokazy mody sportowej FIWE Fitness Fashion Week, a także Strefa Gwiazd, która w tym roku z pewnością zaskoczy wszystkich odwiedzających! Wśród gości specjalnych nie zabraknie Głównych Ambasadorów targów FIWE:  Deynn i Daniela Majewskich oraz Blessing Awodibu. Na koniec totalna nowość! Przygotujcie się na wyjątkowy koncert, w którym wezmą udział gwiazdy polskiej sceny muzycznej m.in. Malik Montana i Jongmen. Scena będzie huczała od najlepszych i najgorętszych hitów ostatnich miesięcy. Jak wiadomo, nie ma dobrego treningu bez energetyzującej muzyki. Taka atmosfera będzie na pewno sprzyjała nawiązaniu nowych znajomości i współprac biznesowych. Wszystkie wydarzenia towarzyszące opisane są na stronie https://fiwe.pl/wydarzenia-targowe/

TARGI FIWE FITNESS TRADE SHOW 2020 ,  18 – 20 WRZEŚNIA, WARSZAWA

Międzynarodowe Targi FIWE Fitness Trade Show to najszybciej rozwijające się wydarzenie branży fitness w Europie Środkowo – Wschodniej. Z każdą kolejną edycją targi w swojej ofercie przedstawiają coraz to nowe rozwiązania i innowacje.  FIWE to połączenie targów biznesowych, które mają ma na celu pokazanie bogatej gamy sprzętu, produktów, usług i akcesoriów fitness & wellness przed szerokim gronem odwiedzających z Polski i z zagranicy, a także Show dla fanów sportu, którzy mają doskonałą okazję do spotkania gwiazd i idoli sportowych. Targi FIWE co roku już od 7 lat gromadzą ponad 30 000 odwiedzających z Polski i zagranicy. To największa tego typu impreza branżowa w Europie Środkowo – Wschodniej. Nie możemy się już doczekać spotkania podczas tegorocznych targów FIWE.  Bilety są już dostępne na stronie https://fiwe.pl/bilety/.

artykuł partnerski

Polecamy także:

Jak sektor fitness reaguje na globalną pandemię? – badanie/ankieta