fot. eFitness

Przygotuj się do sezonu – trenuj zarządzanie!

Nie rób sobie wakacji od rozwoju Twojego biznesu! Nie trać formy i zdobywaj wiedzę z zakresu zarządzania klubem fitness. Lato to świetny czas, żeby przygotować się do wrześniowego szczytu zainteresowania Twoim klubem. Bądź gotowy!

Poszerz swoją wiedzę lub przypomnij sobie, jak sprawnie pracować na profilu członka klubu, konfigurować karnety, zautomatyzować działanie klubu i wiele innych! Wakacje to również świetny czas na przeszkolenie Twoich pracowników. Specjaliści eFitness pomogą Ci przygotować się do sezonu. Podczas spotkań poruszane będą najważniejsze zagadnienia, które warto znać przed początkiem września!

Bezpłatne doszkolenia online odbywają się w każdy piątek. Cykl wakacyjnych szkoleń online został podzielony tematycznie. Wystarczy wybrać te, które najbardziej Cię interesują i zapisać się na szkolenie.

Tematy najbliższych szkoleń online:

  • Raporty – mierz efektywność zajęć i informacje o klubowiczach
  • Tworzenie karnetów – skorzystaj z opcji, które daje konfiguracja karnetów
  • Praca na profilu Członka klubu – wykorzystaj zakładkę „Na terenie Klubu”, stwórz bazę potencjalnych klientów
  • Grafik zajęć – dostępne opcje konfiguracji i tworzenie grafiku
  • Automatyzacja – poznaj wszystkie możliwości, wysyłaj zautomatyzowane e-maile do klubowiczów
  • Ustawienia konfiguracyjne systemu – ulepsz i zautomatyzuj działanie Twojego klubu
  • Gospodarka magazynowa – inwentury i dokumenty

-Doszkolenia to nie tylko praktyczna wiedza, ale przede wszystkim nauka na „żywym organizmie” to znaczy na systemie, którego używamy na co dzień przy wszystkich działaniach operacyjnych w klubie. Warto odkryć wszystkie jego możliwości, żeby efektywnie zarządzać klubem fitness. Wiedza z zakresu raportowania czy automatyzacji procesów będzie przydatna dla właścicieli i kadry zarządzającej. Szkolenia z zakresu pracy na profilu członka klubu polecam szczególnie osobom pracującym z klientem – mówi Karolina Konieczna, szkoleniowiec eFitness.

Uczestnicy szkolenia mają możliwość na bieżąco, klikając w systemie, poznawać jego możliwości, tworzyć konfiguracje i automatyzować procesy w swoim klubie. Specjaliści eFitness towarzyszą im na każdym etapie, odpowiadając na pytania z zakresu obsługi systemu i zarządzania klubem.

Sprawdź szczegółowy harmonogram doszkoleń i zapisz się już dziś!

Bezpłatne doszkolenia online, obok szkoleń pod szyldem Akademii eFitness, są stałym elementem działań edukacyjnych producenta oprogramowania eFitness.

Artykuł sponsorowany