źródło: materiały prasowe

Biznes jest tworzony przez ludzi. Każdą firmę tworzą konkretne osoby z imienia i nazwiska. I to właśnie z ludźmi, a nie z firmami, współpracujemy, spotykamy się, negocjujemy, kupujemy, sprzedajemy. Stworzenie silnej marki osobistej, w dłuższej perspektywie czasowej daje przewagę w działaniach marketingowych czy sprzedażowych i ma dzisiaj wymierną wartość rynkową. 

Zbudowanie silnej marki osobistej jest niezbędne do efektywnego rozwijania kariery zawodowej i biznesu we współczesnym, konkurencyjnym świecie. Richard Branson, Steve Jobs, Marc Zuckerberg – to dobrze znane przykłady wyjątkowych marek. Wyjątkowa marka tworzy wyjątkowy biznes. Silna marka, za którą stoją konkretne wartości i obietnice, wzbudzająca zaufanie przyciąga ludzi, którzy poszukują autorytetów.

Na rodzimym rynku również mamy postacie, które potrafią świetnie zbudować swoją markę, pracować na nią. Dodatkowo, nie są obojętne na krzywdę innych i wykorzystują swój wizerunek do pomocy.

Anna i Robert Lewandowscy zawsze chętnie wspierają różne akcje charytatywne. Tak jest i w tym roku. Trenerka personalna pokazała w mediach społecznościowych projekt bluzy, z której pieniądze trafią na cel charytatywny. Lewandowska zdradziła, że projekt powstał przy współpracy z polską marką Zaquad.

źródło: Instagram Anny Lewandowskiej

Cały dochód ze sprzedaży autorskich bluz trafi na pomoc w leczeniu kilkumiesięcznego Patryka, który cierpi na rdzeniowy zanik mięśni (SMA1). Choroba ta odbiera chłopcu siły, zdolności do poruszania się, jedzenia i oddychania. Jedyną szansą dla dziecka jest bardzo droga terapia genowa w USA, która zatrzymuje postęp choroby i stopniowo przywraca utracone funkcje ruchowe.

“Jako mama i kobieta w ciąży nie jestem w stanie wyobrazić sobie bólu rodziców, a przede wszystkim… Patrysia.” – napisała na swoim Instagramowym profilu Anna Lewandowska.

Sprzedaż rusza 14 stycznia, natomiast juz teraz w mediach społecznościowych cały team Lewandowskiej włączył się w promocję akcji. Mają być one dostępne zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, w dwóch wersjach kolorystycznych. Jak widzimy na Instagramie trenerki oraz całego teamu, na bluzach z przodu widnieje napis “Go with the Flow’’, a na plecach “Healthy Team”.

Polecamy także:

Deynn i Majewski – jak za sprawą marki osobistej wspierać potrzebujących