Przyszłość branży fitness w Polsce

 …pod takim tematem przewodnim odbędzie się 15 marca Fitness Executive Summit. Wydarzenie towarzyszy tegorocznej edycji Kongresu FEM – Fitness Experience Management. Co znajdzie się w programie spotkania?

– Fitness Executive Summit będzie przede wszystkim próbą prognozy i wskazania na najbardziej znaczące trendy w branży na najbliższe lata. Kluczową kwestią podejmowaną przez specjalistów będzie także adaptacja wspomnianych trendów na polskim rynku – mówi organizator spotkania Łukasz Balicki, CEO eFitness.

Całość wydarzenia rozpocznie się wykładem Leading business model in Poland? Łukasz Balicki odpowie na pytanie o główny model biznesowy klubów fitness na dynamicznym polskim rynku, gdzie z jednej strony podąża się za światowymi trendami, z drugiej zaś – z sukcesem buduje własne rozwiązania biznesowe.

 

Program spotkania został poszerzony także o europejski kontekst. Zapraszamy na wykład Different leading fitness operators in Europe has variant Group Classes strategies. Is it right stated question: Better Live/Virtual than Virtual/Live? – czy rzeczywiście zajęcia Live i Virtual są sobie przeciwne? Wykład poprowadzi dyrektor ds. rozwoju na rynkach europejskim i azjatyckim, Robert Louw z Wexer. To firma kreująca wirtualne rozwiązania fitness dla klubów na całym świecie. Od 2011 roku, wykorzystując technologię, tworzy zajęcia na najwyższym poziomie. Aktualnie Wexer jest wiodącym dostawcą wirtualnych rozwiązań dla klubów na świecie, dostarczając swoje programy do ponad 40 krajów.

Kolejny punkt spotkania, czyli dyskusja na temat New technologies through the polish “old-fashioned” and “specific” customer eyes, pozwoli zweryfikować dane dotyczące nowoczesnych technologii z europejskiego rynku z lokalną sytuacją. Natomiast następna dyskusja będzie próbą odpowiedzi na pytanie – czy uda się wypracować w Polsce nowy model kooperacji? Zapraszamy do dyskusji wokół wciąż powracającego w branży tematu, czyli “The meaning of Association Concept”. How did PZPF fulfill fitness market needs? What conclusions could we draw? Do dyskusji zostali zaproszeni między innymi właściciele sieci klubów, a przebieg rozmowy moderować będzie Łukasz Balicki.

Ostatnim elementem będzie próba podsumowania wcześniejszych dyskusji. W jakim kierunku zmierza branża fitness w Polsce? Co robić, by nie przestać się rozwijać i jakie będą dominujące trendy w 2018 roku – odpowiedź już 15 marca podczas Fitness Executive Summit na Kongresie FEM.

Więcej informacji na: www.fes.efitness.com

źródło: informacja prasowa