źródło: www.worldleisurejobs.com

Operator sieci Pure Gym ujawnił, że wprowadza ofertę franczyzy, w celu rozwoju marki na całym świecie.

Przemawiając na Fit Summit w Singapurze – 5 maja 2020 r., Dyrektor ds. Strategii Pure, Francine Davis powiedziała, że ​​firma szuka głównych partnerów franczyzowych w krajach takich jak Chiny, Indie i Japonia. Powiedziała, że ​​Pure testuje model franczyzy i pierwsza partia umów została już uzgodniona. Ten ruch jest częścią strategii ekspansji Pure.

„Widzieliśmy wiele obszarów na całym świecie, które są zaniedbane, jeżeli mowa o jakości, niskiej cenie usług fitness, bez modeli kontraktowych. Uważamy, że Pure Gym ma udany model, który możemy przenieść do innych części świata, co doprowadziło nas do stworzenia oferty franczyzy. ” – mówi Francine.

Davis twierdzi, że Pure ma dobrze zróżnicowany model: „Obejmuje to między innymi model operacyjny oparty na nowoczesnej technologii oraz możliwość zarządzania i optymalizacji przychodów i zysków, co zapewnia dobry zwrot z kapitału oraz wysokie marże i wskaźniki.”

Powiedziała, że ​​przed COVID Pure opracowała plan otwarcia 500 klubów w Wielkiej Brytanii i ekspansji na całym świecie, poprzez franczyzę. Sieć była na dobrej drodze do tego na początku tego roku, po nabyciu Fitness World w styczniu.

Operator ma zespół 50 wewnętrznych programistów, pracujących nad jego witryną i aplikacją, która ma już wbudowane funkcje wskazujące liczbę osób korzystających z siłowni jednocześnie. Oznacza to, że po ponownym otwarciu klubów, konsumenci będą bardziej pewni bezpieczeństwa, korzystając z nich. Mogą zobaczyć liczbę osób ćwiczących za pośrednictwem aplikacji, przed podjęciem decyzji o uczestnictwie.

Davis przewiduje, że ludzie będą również częściej korzystać z siłowni poza godzinami szczytu i tym samym chce optymalizować długie godziny otwarcia Pure Gym.

Polecamy także:

Ok System dostępny online – nowe rozwiązanie na czas pandemii