Kluby fitness i obiekty sportowe wróciły do ponownego funkcjonowania. Operatorzy swoje działania kierują na dostosowanie się do nowej rzeczywistości. Wielu z nich z coraz większym zainteresowaniem przygląda się ofercie nowego operatora kart sportowych – PZU Sport.

***

Popularność aktywności fizycznej staje się coraz większa. Pandemia COVID – 19 pokazała, jak ważny jest ruch i zdrowy styl życia dla budowania odporności. Dostrzegła to także firma PZU, która od dawna, poprzez różne działania, propaguje prozdrowotne aktywności. Tym razem postanowili wyjść na rynek z nowym produktem benefitów sportowych – PZU Sport.

Dlaczego PZU Sport? Firma PZU przykłada dużą uwagę do szerzenia zdrowia wśród społeczeństwa. Obok działalności charytatywnej, realizowanej przez Fundację PZU, czy działań sponsoringowych, podejmuje inicjatywy, których głównym celem jest przeciwdziałanie wypadkom, wspieranie aktywności, które promują profilaktykę zdrowotną. Do popularnych aktywności należy m.in. Maraton Warszawski, czy znana akcja “10lat dłużej”, która edukuje społeczeństwo, że aktywny tryb życia, bezpieczna jazda, zdrowe odżywianie i badania profilaktyczne mogą sprawić, że każdy z nas będzie mógł żyć o 10 lat więcej. W ostatnim czasie firma, wychodząc na przeciw trendom, postawiła również na rozwój treningów online, jako uzupełnienie oferty.

Podczas gdy kluby fitness były zamknięte, PZU propagowało materiały do treningu w domu:

Postanowiliśmy przyjrzeć się ofercie nowego operatora i sprawdzić – dlaczego PZU Sport?

 1. Atrakcyjna oferta – zarówno właściciele klubów fitness jak i sami klubowicze będą mogli czerpać obopólną korzyść. Wpłynie to na większą ilość obiektów sportowo – rekreacyjnych, do których będą mogli uczęszczać klienci PZU, posiadający odpowiedni abonament. Dla właścicieli klubów fitness jest to świetny argument sprzedażowy, aby zyskać kolejne członkostwa w ich obiektach.
 2. Łatwy system korzystania – posiadacze pakietu PZU Sport będą korzystać z obiektów za pomocą prostej w obsłudze aplikacji. Nie bedą musieli pamiętać o kłopotliwej karcie, wracać po nią do domu, w momencie kiedy przyjdzie ochota na trening po pracy.
 3. Przydatne funkcje: System, z którego będą korzystać właściciele klubów posiada wiele ułatwień. Za jego pomocą:
  – sprawdzisz uprawnienia,
  – zaakceptujesz lub odrzucisz prośbę wejścia na zajęcia,
  – wygenerujesz raport wejść na zajęcia z ostatniego miesiąca,
 4. Elastyczna forma współpracy – pracodawca może zaoferować abonament wszystkim swoim pracownikom, bez względu na formę zatrudnienia.
 5. Dostępność do obiektów sportowo-rekreacyjnych w całym kraju – w ramach abonamentu klient może korzystać z takich usług jak: kluby fitness, baseny, taniec, ścianka wspinaczkowa, sztuki walki itd.

Ze względu na atrakcyjną ofertę, zainteresowanie PZU Sport jest bardzo duże. Nowy operator kart sportowych cały czas kontraktuje placówki, które sukcesywnie otwierają się po zniesieniu lockdownu. Czy podbiją polski rynek? Już wkrótce się o tym przekonamy.

artykuł partnerski

****

Polecamy także:

EuropeActive będzie wspierać krajowe i branżowe stowarzyszenia