Total Fitness Concept: Quality of tomorrow dla każdego klienta

Total Fitness Concept wraz ze swoją marką akcesoriów fitness Apus Sports to profesjonalna firma produkcyjno- handlowo- usługowa, która kompleksowo wyposaża siłownie i kluby fitness świadcząc szeroką gamę usług i produktów. Regenerujemy sprzęt takich marek jak Precor, Life Fitness czy TechnoGym, jesteśmy także  dystrybutorem włoskiego sprzętu Pannata oraz oferujemy akcesoria Apus Sports, których jesteśmy producentem i dystrybutorem.

Stawiamy na doświadczenie i rozwój

W swojej działalności podążamy za naszym hasłem „Quality of tomorrow” oferując klientom nasze 7-letnie doświadczenie zdobyte nie tylko na rynku polskim, ale i zagranicznym.

Łączymy nasze doświadczenie z ciągłym rozwojem. Chcemy poznawać nowe trendy w branży fitness, zatrudniamy i chcemy zatrudniać coraz to lepszych specjalistów – wszystko po to, aby jak najlepiej zrozumieć i pomóc partnerowi na każdym etapie realizacji jego przedsięwzięcia.

Jakość produktów i usług na pierwszym miejscu

Każda firma zaczynając współpracę z Total Fitness Concept może liczyć na naszą kompleksowość – indywidualne podejście, a także pomoc naszego doradcy na każdym etapie realizacji projektu- od pierwszego kontaktu, aż po relacje posprzedażowe i serwis.

Współpracując z naszymi partnerami biznesowymi dzielimy się z nimi także naszym doświadczeniem operacyjnym (znamy przepisy prawne, podatkowe, celne, ograniczenia transportowe w kraju jak i zagranicą). Klienci  pracujący z nami mają pewność, że nasze akcesoria fitness oraz maszyny po regeneracji są na najwyższym poziomie, gdyż jesteśmy firmą, która większość operacji wykonuje we własnym zakresie, w naszej siedzibie w Krakowie.

Dbamy o nasze produkty. Każdy klient po podjęciu z nami współpracy dostaje produkt o dobrej jakości, w 100% bezpieczny, ergonomiczny, a zarazem o nowoczesnym designie. Jesteśmy dumni z tego, że akcesoria Apus Sports łączą w sobie te 4 cechy.

Kierując się hasłem Quality of tomorrow  firma Total Fitness Concept zapewnia wysoką jakość produktów i usług, nie bojąc się rozwoju i inwestycji zarówno w firmę, pracowników jak i zaplecze techniczne.

 

Skontaktuj się z nami :
www.tfc-global.com
sprzedaz@tfc-global.com
tel: +48 12 684 33 92
Artykuł sponsorowany