fot. mat.prasowe

Luksusowy klub fitness w Lubinie

Quanfit Fitness & Wellness to luksusowy klub w Lubinie, podążający za najnowszymi trendami. Przestronna powierzchnia – ponad 2000 mkw. daje możliwość wykonania treningu na jednej z wielu stref treningowych: siłowej, treningu funkcjonalnego, spinningu, cardio, wolnych ciężarów a także treningu mentalnego i zajęć grupowych. 

Klub został wyposażony przez TOP-GYM w najwyższej klasy najnowsze urządzenia treningowe cardio Life Fitness ( linia Integrity), siłowe m.in.:  z linii Insignia i do treningu obwodowego z linii Circuit, klatkę do treningu funkcjonalnego Synrgy, oraz maszyny Hammer Strength z linii Motion Technology Selectorized.

Quanfit Fitness & Wellness sprosta potrzebom i oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.  Atutem klubu, oprócz ogromnego wyboru stref i opcji treningowych jest również przemyślana strefa wellness, która sprzyja relaksowi i harmonii. Do dyspozycji klientów są:  basen, jacuzzi, sauna fińska, sauna parowa oraz grota solna. Klubowicze mogą również wypić pyszną kawę i zjeść zdrowy posiłek w Q Cafe.

Quanfit postawił na wykwalifikowaną kadrę instruktorów oraz trenerów personalnych, która buduje pozytywne relacje z klientami. Szeroki wachlarz zajęć grupowych dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania to kolejny argument za tym, by skorzystać z usług Quanfit Fitness & Wellness. Zapraszamy do Lubina!

 

TOP-GYM 100% zadowolonych klientów

Artykuł sponsorowany

www.MagdalenaSzmidt.com/kontakt/