Otwarcie 29 klubu w Radomsku przebiegło wręcz spektakularnie!! Miniona sobota upłynęła pod znakiem hucznego świętowania. Otwarcie było tak emocjonujące i pełne atrakcji, że z przyjemnością chcemy Wam zdać szczegółową relację z wydarzenia. Xtreme Fitness Gyms Radomsko stało się faktem!

Po pierwsze – klub robi spektakularne wrażenie! Klimatyczna cegła na ścianach, przeszkolona podłoga, bajeczne widoki z ogromnych szklanych witryn, klub wyposażony maszynami do ostatniego metra! Jest to także pierwszy klub Xtreme z salą do Pole Dance. Tego miejsca po prostu nie da się nie lubić!

Po drugie – klubowicze! Padła rekordowa liczb sprzedanych karnetów! Klubowicze od pierwszego dnia udowodnili, że kochają aktywność fizyczną, potrafią doskonale się bawić i tworzą rewelacyjną atmosferę.

Po trzecie – gwiazdy wielkiego kalibru! W otwarciu udział wzięli m.in.: Paula Macior, Piotr Borecki, Andrzej Kołodziejczyk, Łukasz Żak! Gwiazdy sportu zadbały, aby każdy trening był efektywny, dzieliły się swoimi doświadczeniami i radami. Można także było porozmawiać, poćwiczyć, przybić piątkę czy zrobić fotę!

Po czwarte – partnerzy wydarzenia! Przygotowali oni niespodzianki dla gości, prezentowali swoje usługi i produkty, częstowali przysmakami i zabawili rozmową. Partnerzy z zakresu m.in. zdrowia, urody, sportu, żywienia byli do dyspozycji!

Po piąte – o energetyczną atmosferę zadbał DJ Kosti! Gdy DJ Kosti stanie za didżejką nie ma opcji, że impreza się nie uda! Bity dodawały energii i wprawiały w dobry nastrój.

Po szóste – atmosfera! Było energetycznie, radośnie, momentami wzruszająco. Uroczyste przecięcie wstęgi, tort, przemowa założyciela sieci – to zdecydowanie kulminacyjne momenty otwarcia.

Emocje jeszcze nie opadły, a sieć już teraz zaprasza na otwarcie klubu w Jaworznie! Już 7 grudnia po raz kolejny przeżyjemy to jeszcze raz – będzie to 30 klub!

Polecamy także:

Niestandardowe działania – przepisem na sukces? – wywiad z założycielem marki Xtreme Fitness Gyms