Jak oceniasz rok 2016 przez pryzmat marki Real Pharm oraz ogólnie z pryzmatu branży suplementów?

2016 rok to przełomowy rok dla marki Real Pharm, w którym staraliśmy się zapoznać odbiorców z naszym podejściem do produkcji suplementów i naszą ideologią. Suplementy Real Pharm zostały więcej niż dobrze przyjęte na rynku co skłania nas do myślenia że, polityka otwartości i szczerości z klientem jest prawidłowym założeniem, które postawiliśmy sobie jako podstawę naszej działalności tworząc markę .

 

Przykładem takich działań jest Białko Shake IT ,które ma jako jedyny matrix białkowy na świecie jasno określony procentowo skład. Współczesny odbiorca suplementów to człowiek świadomy, wykształcony z bardzo dużymi wymaganiami co uważam za całkowicie prawidłowe. Naszą rolą jako marki suplementów jest spełnianie potrzeb i oczekiwań naszego odbiorcy ,gdyż “Klient musi i powinien wymagać ”

 

Jaką przyszłość widzisz przed rynkiem suplementów w Polsce?

Rynek suplementów to rynek sportowy, fitness i zdrowia. Gołym okiem można zaobserwować wzrost popularności każdej dyscypliny sportowej i zwiększenie zaangażowania w sport każdej grupy wiekowej. Nadeszła era dbania o zdrowie ! Każdy dziś jest świadomy, że szczęście, sukces i możliwości rozwoju są w nas samych i wystarczy dbać o swoje ciało i zdrowie by prawidłowo i długo funkcjonować w społeczeństwie. Jednym słowem – dbajmy o kurę, która znosi złote jaja.  To wszystko sprawia, że świadomość potrzeby stosowania wysokiej jakości suplementów jest coraz większa i daje możliwości rozwoju nie tylko branży , ale również całej masie innych podmiotów takich jak : siłownie, szkoły tańca, boiska itd. Wszędzie tam chcemy być z naszym odbiorcą i wspierać go w działaniach.

Jak wypada Polska w porównaniu z Zachodnimi krajami na rynku suplementów?

Tu pewnie Cię zaskoczę, ale Polskie marki są bardzo cenione nie tylko na zachodzie ale po prostu na całym świecie. Od naszych zachodnich odbiorców mamy bardzo pozytywny feed beck na temat wysokiej jakości naszych produktów co spotyka się z dużym zadowoleniem osób prowadzących odsprzedaż detaliczną w swoim regionie. Do produktów dobrej jakości nie trzeba specjalnie namawiać a każdy zadowolony klient wraca. Tak jak wspomniałem wcześniej odbiorca świadomy i wymagający nie zadowoli się tylko ładnym opakowaniem.

Czy Polskie marki podbijają rynki zagraniczne ?

Tak i to już chyba nikogo nie dziwi, że wchodząc do sklepu w Paryżu czy Moskwie można nabyć Polskie suplementy. Dominujące koncerny na rynku światowym przespały moment kiedy odbiorca zaczął analizować dokładnie etykiety. Liczyła się dostępność i ilość co nie służyło jakości. I tu pojawiło się miejsce dla prawdziwych i produkowanych z pasją produktów np. takich marek jak nasza.

Czy planujesz ekspansje marki Real Pharm, wiemy iż w kilku krajach jesteście już widoczni. W których najmocniej się rozwijacie?

Zanim powstała marka Real Pharm wspólnie z całym zespołem, który funkcjonuje do dziś zastanawialiśmy się jakie rynki są dla nas najbardziej perspektywiczne i najistotniejsze. Jednym słowem wraz z powstaniem brendu założyliśmy jej sukces nie tylko na Polskim rodzimym rynku, ale również globalnie. Moją dewizą jest i zawsze było “Tworzyć z wizją końca” hołdując tej zasadzie rynki zagraniczne były tylko kwestią czasu 🙂
Obecnie nasze produkty są dostępne prawie w całej Europie, w Azji i na bardzo dalekim wschodzie między innymi w Dubaju.

W ostatnim roku stworzyliście nową markę Muscle Care jaki jest cel tej marki, czym się wyróżnia na rynku od innych obecnych?

Marka Muscle Care to produkty nowatorskie bardzo dobrej jakości w dostępnej dla każdego cenie. Wyszliśmy z prostego założenia i potrzeby tego typu suplementów na rynku. Nie każdego stać na markę Premium a każdy chce stosować suplementy dobrej jakości i tu Muscle Care gra pierwsze skrzypce na rynku ! Składniki są dobierane z największą starannością a ich jakość gwarantowana jest farmaceutycznie co pozwala zaryzykować stwierdzenie że, MC to kawał dobrych suplementów. Zdradzę dodatkowo tajemnicę, że niebawem pojawi się długo oczekiwana linia witaminowo – ziołowo prozdrowotna, która powinna przypaść do gustu osobom pedantycznie dbającym o dietę i jej uzupełnianie.

Jaki cel na rok 2017 posiada firma Real Pharm ?

Przede wszystkim pasja a potem realizacja !
Jestem pewien ,że wciąż będziemy trafiać w zapotrzebowania naszych fanów i będziemy mogli tworzyć dla nich doskonałe i przydatne suplementy.

Przy okazji wspomnę że, ICE EVENTS ma swój udział w sukcesie RP 🙂

Dziękuję za rozmowę
Patryk Jarosz
http://realpharm.eu/