Pierwszy w Polsce sklep, w którym za zakupy płaci się wysiłkiem

Trening, kawa, opieka trenera personalnego i zakupy

W pierwszy weekend lipca przy Placu Trzech Krzyży 10/14 w Warszawie otworzył się Reebok Fit Shop. Na 600 m2 powierzchni zaprojektowano sklep z najnowszą kolekcją marki wraz z przestrzenią do ćwiczeń, w której umieszczono sprzęt aerobowy oraz rig do CrossFit. To pierwszy w Polsce sklep, w którym za zakupy można płacić… wysiłkiem.

Twoja forma to twoja waluta
To pierwsze w Polsce miejsce, w którym za zakupy można płacić wysiłkiem.  Klienci podczas wizyty w Reebok Fit Shop mają okazję wziąć udział w losowaniu treningu, który następnie wykonują na miejscu. Za włożony oraz zaangażowanie wysiłek otrzymują walutę, która uprawnia do obniżenia ceny ubrań i butów z nowej kolekcji jesień/zima 2017. W sklepie obowiązuje specjalna waluta Delta, którą można sfinansować do ¼ ceny zakupów.

Codziennie odwiedzający Reebok Fit Shop mają możliwość wzięcia udziału w treningach przygotowanych i prowadzonych przez ambasadorów marki: Kasię Bigos – Fire Workout, Karolinę Erdmann – Yoga Beat czy Bartka Lipkę – CrossFit, oraz partnerów Reebok. Do dyspozycji klientów jest nie tylko sprzęt aerobowy, gimnastyczny i ciężarowy, ale również profesjonalny trener personalny, który pomoże w dopasowaniu odpowiedniego treningu. Ponadto w Reebok Fit Shop powstał kącik kawiarniany Etno Cafe.