fot. materiały prasowe

Konferencja PEI za nami

Fotorelacja z IV edycji

24 marca 2018 r. na PGE Narodowym w Warszawie odbyła się największa konferencja fitness w Europie – Konferencja Fitness PEI.Organizatorzy dumnie mówią o wielkim sukcesie IV edycji wydarzenia.

Wydarzenie składało się z wykładów podzielonych na bloki: żywienie, suplementacja, trening, motywacja oraz dodatkowy panel dla trenerów personalnych – Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych, którego Partnerem była firma Podioom.  Wśród Prelegentów pojawiły się najbardziej wykwalifikowane i cenione postacie z branży – wśród nich m.in. Tadeusz Sowiński, Anna Lewandowska, Piotr Głuchowski, Katarzyna Figuła, Radek Słodkiewicz, Iwona Wierzbicka, Michał Dachowski, Marek Fischer.

Na Konferencji PEI pojawiła się znana gwiazda świata sportu – Ulisses – trener personalny, fitness model, motywator milionów ludzi. Ponad 1 000 Uczestników mogło również zapoznać się ze strefą wystawienniczą, na której swoją ofertę zaprezentowało ponad 35 wystawców.

Podczas Konferencji PEI odbyły się dodatkowe certyfikowane warsztaty i kursy prowadzone przez Blackroll Polska i Barbell Brothers. Każdy z Uczestników otrzymał także certyfikat uczestnictwa w Konferencji. Tym razem były to certyfikaty z podpisem Ulissesa.

Kolejna, V edycja Konferencji Fitness PEI odbędzie się za rok. PEI, to jedyne w Polsce wydarzenie, który łączy ze sobą wykłady prowadzone przez specjalistów z gwiazdami światowego formatu oraz strefą wystawienniczą. Jest to zdecydowanie obowiązkowy przystanek dla każdego fana branży fitness.

Zapraszamy do śledzenia fanpage PEI-Konferencja Fitness oraz strony internetowej www.konferencjapei.pl.

źródło: Informacja prasowa