BF z wizytą w Zamku w Kliczkowie

Spotkanie dla Klientów TOP-GYM

W dniach 25-27 stycznia 2018 r. Redakcja portalu Branża Fitness zagościła na Dolnym Śląsku w przepięknym Zamku w Kliczkowie. Zostaliśmy zaproszeni na VIP Weekend zorganizowany przez naszego Partnera Portalu – firmę TOP-GYM.

Pomysłodawcą spotkania byli Magda i Krzysztof Bronchard, właściciele sieci Bella Line Wellness Centrum. Podczas eventu odbyło się jednodniowe szkolenie. Zaproszeni goście mieli okazję uczestniczyć w wykładach prowadzonych przez Macieja Piotra Wolnego, Małgorzatę Burdziełowską, Tomasza Napiórkowskiego, Pawła Rochala oraz Jacka Kubika. Tematyka poruszona przez Prelegentów przedstawiała się następująco: EMS w klubie fitness, zarządzanie klubem fitness, aktywna sprzedaż karnetów, dotacje, Indoor Cycling.

Uczestnicy mieli niepowtarzalną okazję, aby wymieniać się doświadczeniami, czerpać wartościową wiedzę oraz zgromadzić inspirację do działania, którą wraz z początkiem roku mogą skutecznie zaimplementować w strategię swoich klubów. Natomiast my prowadziłyśmy rozmowy z właścicielami klubów, którzy na spotkanie do Zamku w Kliczkowie przybyli z całej Polski. Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia.

Podczas spotkania zapytałyśmy naszych Gości, jak zapowiada się rok 2018. Czy mniejsze kluby powinny się obawiać roku, który nazywany jest “czasem sieci’? Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi Macieja Wolnego oraz Jacka Kubika.

Dokąd wybierzemy się następnym razem? Może właśnie do Ciebie!

Chcesz, aby Redakcja Portalu Branża Fitness pojawiła się na Twoim wydarzeniu i przygotowała relację dla naszych Czytelników? Odezwij się do nas koniecznie.

Więcej szczegółów tutaj.

www.MagdalenaSzmidt.com/kontakt/