Od 4 do 7 kwietnia w Kolonii w Niemczech jak co roku odbyły się Targi FIBO – wiodące międzynarodowe targi fitness, wellness i zdrowia. Ponad 1000 wystawców z ponad 40 krajów zaprezentowali wszystko to co jest ważne w fitnessie: urządzenia, innowacyjne koncepcje szkoleniowe, programy autorskie zajęć grupowych, EMS, treningi funkcjonalne, walki bokserskie, innowacyjne produkty i usługi oraz wyposażenie studiów. Sekcja wellness & beauty wzbogaciła wydarzenie prelekcjami  na temat nowości i trendów. Obszar tematyczny pt. Power prezentował program obejmujący między innymi wykłady na temat zagadnień związanych z treningiem i nowych koncepcji ćwiczeń grupowych.

Tegoroczne targi FIBO pokazały, że branża fitness cały czas prężnie się rozwija. Pomimo plotek o problemach w branży suplementacyjnej, hala z odżywkami była wypełniona a producenci i dystrybutorzy zachwycali wyglądem stoisk oraz mnogością atrakcji dla konsumentów. Nie zabrakło topowych ambasadorów marek.

Dużą atrakcją na Hali prezentującej odzież sportową był Catwalk, na którym były prezentowane kolekcje wystawców a także organizowane prelekcje na temat odżywiania, suplementacji, odżywiania,

Dużą popularnością tegorocznej edycji cieszyły się innowacyjne rozwiązania, EMS a także maszyny do Pilatesa

Dystrybutorzy sprzętu również nie zawiedli pod kątem nowoczesnych rozwiązań, innowacji a także wyglądu stoisk wystawienniczych.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. W kolejnych częściach przedstawimy innowacyjne rozwiązania, ciekawe pomysły wystawiennicze, nowości w branży fitness, trendy oraz najciekawsze pomysły.

Polecamy także:

IX Kongres Kobiet Biznesu już 12 kwietnia