źródło: materiały prasowe Calypso Fitness

Ponad 50 klubów zlokalizowanych w 26 miastach Polski. Taki jest obecny bilans jednej z największych sieci fitness. Na tym jednak nie koniec. Trudny okres pandemii nie przeszkodził operatorowi na przygotowanie kolejnych otwarć. Z początkiem czerwca dołączyły dwie prestiżowe lokalizacje w Warszawie: Złote Tarasy (przestrzeń po wcześniejszym Jatomi Fitness) oraz Browary Warszawskie.

Calypso Fitness Złote Tarasy

Czym ten klub wyróżnia się poza lokalizacją? Do dyspozycji klubowiczów jest 2500 metrów kwadratowych, 2 poziomy z 13 różnymi klimatyzowanymi strefami i salami. Na poziomie 0 znajdziemy strefę ciężkoatletyczną, wolnych ciężarów oraz strefę relaksu. Z kolei na poziomie 1 będzie m.in. strefa fight, cross, funkcjonalna, a nawet brzucha i rozciągania.

Wrażenie robi jedna z najbardziej rozbudowanych bram w Polsce – Quincy Sport Clock 22 do treningu funkcjonalnego i cross, która zajmuje aż 100 metrów kwadratowych – z łatwością pomieści nawet 25 osób wykonujących różne ćwiczenia jednocześnie.

Klub wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, a w strefie cardio znajdują się eko-maszyny, które energię wytwarzaną przez użytkowników podczas treningu na nich, przekształcają w czystą energię elektryczną – zasila ona sieć elektryczną klubu, oszczędzając przy tym pobór energii z zewnątrz. Dodatkowo na czas treningu ćwiczący mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu do 2 godzin!  Mając karnet w Calypso Fitness Złote Tarasy, klubowicze mogą korzystać ze wszystkich klubów sieci w Warszawie i w całej Polsce, również tych z basenem.

Drugą inwestycją Calypso jest obiekt zlokalizowany w Browarach Warszawskich

Klub podobnie jak Złote Tarasy, został otwarty na początku czerwca na terenie zabytkowego kompleksu Browarów Warszawskich, w sercu Woli, między ulicami Grzybowską, Wronią, Chłodną i Krochmalną, w bezpośrednim sąsiedztwie wyczekiwanej restauracji Roberta Lewandowskiego.

Każdy, kto mieszka w Warszawie na pewno słyszał o Browarach Warszawskich – „Tutaj historia łączy się z nowoczesnością. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego projektu
i współtworzyć to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy.”
– Mówi Michał Stański. manager klubu.

Na powierzchni 1000 m2 znajduje się kilka stref treningowych: cardio, maszyn, wolnych ciężarów, funkcjonalna a także bogata oferta zajęć fitness.

Calypso Fitness od lat propaguje zdrowy styl życia i sportowe pasje, dbając o realizację celów treningowych Polaków. Nie bez powodu w 2018 roku firma zdobyła tytuł „Sieć Przyjazna Klubowiczom”. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w klubie w Browarach Warszawskich będzie dostępny cały wachlarz zróżnicowanych zajęć fitness i przestrzeń dobra dla wszelkich form treningu, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W każdej chwili klubowicze będą też mogli skorzystać z usług wykwalifikowanej kadry instruktorów i trenerów personalnych, którzy dbają o zdrowie i bezpieczeństwo trenujących osób.

W cenie karnetu każdy użytkownik może otrzymać spersonalizowany plan treningowy oraz monitorować swoje postępy na nowoczesnym analizatorze Tanita, który wykonuje m.in. pomiary ilości tkanki tłuszczowej, mięśniowej, wskazuje wiek metaboliczny czy ilość wody w organizmie. Całość dopełni wysokiej klasy sprzęt, w tym energooszczędne maszyny EcoPower w strefie cardio, które przetwarzają energię ćwiczących na czystą energię elektryczną, oddawaną do obiegu w klubie.

To wszystko stanowi gwarancję powodzenia w każdej sportowej podróży.