źródło: www.healthclubmanagement.co.uk

Globalna firma konsultingowa i zarządzająca centrami spa, Resense, w niedługim czasie ma zaprezentować pierwszą w Azji inwestycję w zakresie fitnessu i wellness w Bangkoku. Inwestycja ta ujrzy światło dzienne po dwóch latach planowania i rozwoju.

Sindhorn Wellness by Resense, w nowym hotelu Sindhorn Kempinski, będzie rozłożony na ponad 4000 m² na trzech piętrach. Ma umożliwić gościom osiągnięcie optymalnego samopoczucia.

Dzięki wystrojowi wnętrz przez P45, obiekt zostanie otwarty w dwóch etapach. Pierwszy to butikowe studio fitness, jogi i pilatesu, otwarte 1 sierpnia 2020 r., wyłącznie dla mieszkańców Bangkoku, a spa i piętro wellness zostanie otwarte w Q4 2020, równocześnie z hotelem, dla wszystkich gości.

Sindhorn Wellness ma na celu podniesienie koncepcji zdrowia i odnowy biologicznej na nowy poziom i będzie wyposażony w usługę Wellness Concierge, która przeprowadzi konsultacje z gośćmi, w zakresie stanu zdrowia przed przyjazdem. Ma to stworzyć spersonalizowany, zorientowany na cel plan odnowy biologicznej, w oparciu o indywidualne potrzeby.

Zainspirowany wiodącymi na świecie miejscami do wypoczynku, spa Sindhorn’s City Wellness Sanctuary zostanie uzupełnione 26 gabinetami zabiegowymi, w tym prywatnymi apartamentami. Oferuje holistyczną gamę masaży, peelingów i zabiegów twarzy, a także zaawansowane terapie, koncentrujące się na detoksykacji, odmłodzeniu i profilaktyce.

“Nasza gama zaawansowanych metod leczenia i specjalnie wybranych technologii umożliwi naszym międzynarodowym i lokalnym gościom osiągnięcie ich celów”, skomentowała Emma Darby, CEO.

Oprócz spa, obiekt oferuje również 25-metrowy basen, bez krawędzi, ze słoną wodą. Widok będzie rozpościerał się na panoramę Bangkoku.

Pierwszy hotel w Azji, posiadający butikowe studio fitness, Sindhorn Wellness został stworzony z głównym naciskiem na fitness, w dwóch pomieszczeniach treningowych, w tym przestrzeni oceny kondycji wraz z 3D-skanowaniem i ukazaniem składu ciała.

W centrum znajdzie się siłownia butikowa, studia jogi, dwa wielofunkcyjne studia, studio HIIT, pokoje oceny zdrowia, wirtualne  studio rowerowe, transmisje live oraz studio pilates, wyposażone w najnowszy sprzęt Balance Body.

Goście będą mieli do dyspozycji różnorodne treningi, od wiodących na świecie wirtualnych zajęć spinowych Les Mills po najnowsze systemy CrossFit i opcję wirtualnego treningu. Sindhorn Wellness zapewni również udogodnienia dla HIIT, spinning, pilates, hot jogę, TRX, Bodhi, Bungee Fly.

Według Resense, zintegrowane podejście fitness i wellness zapewnia indywidualną opiekę i wymierne rezultaty dla gości.

Polecamy także:

COVID-19: Fakty i mity o aktywności fizycznej na siłowni