SOHO Body Spirit Gorlice

Rodzina SOHO Body Spirit powiększa się o kolejny klub fitness. SOHO Body Spirit Gorlice będzie klubem franczyzowym zlokalizowanym przy ulicy Bieckiej 10 w Gorlicach, w Małopolsce. Otwarcie klubu planowane jest na I kwartał 2018 roku.

Z naszych informacji wynika, że powierzchnia oraz wystrój klubu będzie zbliżony do klubu w Brwinowie. Obecnie klub prowadzi rekrutacje na stanowiska: menadżera klubu, pracowników obsługi klienta, trenerów personalnych, instruktorów fitness oraz zajęć mentalnych, a także personelu sprzątającego.

SOHO Body Spirit to koncepcja klubu fitness klasy premium, obejmująca doskonale przygotowany obiekt, sprzęt na najwyższym poziomie, profesjonalną obsługę i trenerów, mająca na celu zapewnienie maksymalnego komfortu użytkowników. Kluby powstały z myślą o najbardziej wymagających Klientach. Pierwszy klub SOHO Body Spirit powstał w 2013 roku w Brwinowie, a 2 lata później otwarty został drugi klub w Dębicy. Właścicielem marek: SOHO Body Spirit (kluby fitness), SOHO Beauty (salony kosmetyczne), SOHO Squash, To Be Fit (linia kosmetyków), Fit Shop, Fitness Revolution (system szkoleniowy) oraz dystrybutorem marki Gym Wipes w Polsce jest firma Twój Fitness Sp. z o.o. Firma od lat wspiera inwestorów w kraju i za granicą tworząc wyjątkowe i w pełni profesjonalne centra fitness. Specjalizuje się w szkoleniu kadr instruktorów i trenerów, a także w kompleksowym przygotowaniu wszystkich pracowników klubów do profesjonalnej obsługi nawet najbardziej wymagających Klientów. Twój Fitness odpowiada za realizację miejsc takich jak: Fabryka Zdrowia w Stalowej Woli, Pop Gym Sport&Health Club w Radomiu, Fitness Club Sporting Leszno i Classic Fitness Wrocław.

>>>>> Rozmowa BF z menadżerem SOHO Body Spirit Brwinów – Sebastian Obirek o klubach premium na polskim rynku oraz o swoim sekrecie na skuteczne zarządzanie klubem fitness

www.MagdalenaSzmidt.com/kontakt/