Rowerowo na Uniwerku

Partner naszego Portalu, firma Core Health and Fitness ma przyjemność poinformować, że w dniu 15 czerwca zainstalowano w Szkole Wychowania Fizycznego i Sportu UAM w Poznaniu rowery do treningu Indoor Cycling marki Schwinn ®. Uczelnia oferuje swoim studentom szereg zajęć, a dzięki nowej sali rowerowej poszerza jeszcze swoją ofertę.

Rowerki będą służyły zarówno studentom, jak i innym zorganizowanym grupom sportowym spoza UAM. Zajęcia na rowerach stacjonarnych dla studentów ruszą od października 2018 roku, czyli od nowego roku akademickiego. Na tym etapie nie wiadomo jeszcze, ile powstanie grup treningowych, ponieważ to studenci sami zapisują się na poszczególne dyscypliny.

Wybór profesjonalnego sprzętu marki Schwinn ®, pokazuje, że Uczelnia nieustannie dba o swoich podopiecznych i inwestuje w ich rozwój. Dodatkowo, poza zajęciami dedykowanymi dla studentów, SWFiS zaprasza różne grupy sportowe zainteresowane treningami Indoor Cycling do kontaktu, ponieważ sala wraz z rowerami będzie dodatkowo wynajmowana odpłatnie.Salą opiekuje się bardzo dobry triathlonista Filip Przymusiński.

Pozostaje nam pogratulować i pozazdrościć Studentom takich możliwości rozwoju.

Zobacz także: