1 października odbyło się Wielkie Otwarcie Studio Figura Warszawa Ochota, z tej okazji zapraszamy na rozmowę z Katarzyną Stechnij.

W Studio Figura Warszawa Ochota (jednym z 300 studiów w Polsce) klientki otrzymują kompleksowy program odchudzania i modelowania sylwetki. Wykwalifikowany zespół podczas szczególnego wywiadu poznaje stan zdrowotny klientek i odpowiednio dobiera program dietetyczny oraz program ćwiczeń. Motywujemy do osiągnięcia celu za pomocą różnorodnych aktywności, które cyklicznie odbywają się w naszym studio. Głównym priorytetem dla zespołu są klientki i ich cele. W związku z tym warto podkreślić, że Studio Figura Warszawa Ochota to niesamowita, motywująca i kobieca atmosfera.

Zdecydowali się Państwo na otwarcie studia w okresie niepewnym dla branży, wiele Klubów obecnie jeszcze nie odrobiło strat po pandemii. Państwo w tym samym okresie otwierają nowy punkt, skąd taka decyzja?

Jesteśmy jednym z gabinetów znanej na całym świecie sieci Studio Figura International. Firma działa na rynku od 14 lat. Klientki już wiedzą o istnieniu tej marki na rynku. Dlatego bez obawy, ale z zachowaniem wszystkich zaleceń i wymogów powiązanych z koronawirusem otwieramy nowy punkt z zabiegami z dziedziny fitnessu, dietetyki i kosmetologii estetycznej.

Jak przebiegło otwarcie?

Wielkie Otwarcie naszego studia odbyło się fantastycznie. Uroczysta ceremonia otwarcia, prezentacja sprzętu i zabiegów, degustacja niesamowitych suplementów diety, konkurs z głównymi nagrodami, występ zespołu muzycznego i pyszne przekąski – wszystko spowodowało zachwyt u naszych klientek.

Jak klienci zareagowali na Państwa kolejną lokalizację?

Panie bardzo pozytywnie zareagowały na pojawienie się kolejnego Studio Figura na mapie Warszawy. Studio znajduje się w dobrej lokalizacji – na skrzyżowaniu ulicy Mołdawskiej i Racławickiej, obok parku „Forty Korotyńskiego” na Warszawskiej Ochocie. Panie zaczęły pisać do nas dwa miesięcy przed otwarciem, jak tylko dowiedziały się o powstaniu naszego studia w tej lokalizacji.

Jak wykorzystali Państwo czas lockdown’u, jakie działania podjęliście?

W czasie lockdown’u zaczęliśmy przygotowanie studia do otwarcia. Postanowiliśmy, że to czas na rozwój i szkolenie zespołu, realizację prac remontowych, prowadzenie działań marketingowych związanych z otwarciem. Chcieliśmy wykorzystać ten czas z korzyścią dla naszego studia i zespołu.

Czym zyskujecie zaufanie ze strony swoich Klubowiczów, że tak chętnie do Was wracają?

Jesteśmy jednym z ponad 300 gabinetów do modelowanie sylwetki w Polsce. Wykwalifikowany zespół oferuje specjalistyczne zabiegi, które pomagają Panią przyjść niesamowitą metamorfozę. Panie osiągają fantastyczne wyniki i zmieniają swoje życie. Klientki zawsze chętnie wracają do naszego studia, bo wiedzą, że oferowane przez nas usługi i zabiegi działają.

Jakie macie Państwo plany dalszego rozwoju marki?

Planujemy rozwijać nasze studio w wybranej dzielnicy. Setki szczęśliwych klientek w dzielnicy Ochota to nasz cel i do tego dążymy, ponieważ wiemy, że nasz koncept działa, a tymczasem zapraszamy do naszego Studio Figura Warszawa Ochota przy ulicy Racławickiej 146!

Dziękuję za rozmowę!

Polecamy także:

“Kobietom bywa z karierą nie po drodze” – Anna Bogucka, COO Holmes Place Poland