Podczas III Edycji Kongresu FEM Fitness Experience Management odbyło się oficjalne wręczenie nagród Diamenty Branża Fitness.

Konkurs dedykowany był producentom i dystrybutorom wyposażenia klubów fitness, suplementów diety i żywności, a także oprogramowania do zarządzania obiektami sportowymi. Firmy, które zgłosiły się do konkursu, rywalizowały ze sobą w następujących kategoriach:

LIDER JAKOŚCI  głównym celem było wyłonienie Liderów Jakości usług i produktów wprowadzonych na polski rynek przez producentów i dystrybutorów wyposażenia klubów fitness, suplementów diety i żywności, a także oprogramowania do zarządzania obiektami sportowymi. Jury “DIAMENTY BRANŻA FITNESS” mieli za zadanie wyłonić liderów jakości w poszczególnych podkategoriach:

LIDER JAKOŚCI – SUPLEMENTY,
LIDER JAKOŚCI SPRZĘT & OPROGRAMOWANIE,
LIDER JAKOŚCI ODZIEŻ

ODKRYCIE 2018 ROKU – dla technologicznych nowinek, innowacyjnych produktów i usług, które pomimo niedługiego okresu funkcjonowania na rynku potrafią wzbudzić zaufanie konsumentów. Dla produktów wprowadzonych na polski rynek do 1 roku.

INNOWACJA – kategoria  ta ma na celu promocję idei innowacyjności, nowoczesnych, unikalnych i oryginalnych rozwiązań oraz stymulowanie przedsiębiorstw w kierunku rozwoju innowacyjnej myśli technologicznej. Dla produktów dostępnych na polskim rynku od 1 roku do 2 lat.

MODEL FRANCZYZOWY
Kategoria dedykowana firmom, które oferują model franczyzowy. Oceniamy proponowane warunki, opiekę nad franczyzobiorcą, program szkoleniowy, oraz elementy, które przemawiają za tym, że warto rozważyć ofertę,

Wyselekcjonowane firmy, które dostały się do 3 etapu konkursowego, były oceniane przez Jury w skład którego wchodzili:

Joanna Skrzyńska Dyrektor Regionalny w Fit Invest, Magdalena Rodak – Dębowska Manager ds Marketingu Zdrofit, Mikołaj Nawacki Prezes Calypso, Paweł Ciszek Prezes Zarządu Just Gym, Jakub Mauricz, Krzysztof Pakulec ekspert branżowy, Bartłomiej Pomarański CEO IC Events, Ilona Wilk Redaktor Naczelna Portalu Branża Fitness

Zwycięzcami I edycji Diamentów Branża Fitness zostali:

I miejsce w kategorii Odkrycie Roku otrzymała firma Core Health & Fitness za Glute Drive,
I miejsce w kategorii Innowacja – Perfectgym
I miejsce w kategorii Lider Jakości system&oprogramowanie – eFitness,
I miejsce w kategorii Lider Jakości sprzęt – ITP S.A. marka Technogym
I miejsce w kategorii Lider Jakości suplementy – Trec Nutrition Sp z.o.o
I miejsce w kategorii Lider Jakości odzież – Cardio Bunny,
I miejsce w kategorii Lider Jakości model franczyzowy – Xtreme Fitness Gyms,

Zwycięzcą serdecznie dziękujemy

Polecamy także:

Kampania Kinowa sieci klubów fitness CityFit