Rozwiązujemy problemy naszych klientów!

TOP-GYM dostarcza nie tylko maszyny treningowe nowe i regenerowane, ale przede wszystkim kompleksowe rozwiązania dla obiektów fitness i sportowych. Oferujemy skuteczne narzędzia i know-how, podpowiadając inwestorom, jak stworzyć dochodowy klub fitness.

Poznaj ofertę naszych usług dodatkowych

Największe zaplecze logistyczno-techniczne i hale magazynowe pozwalają na oferowanie szerokiego wachlarza niestandardowych usług. Przykładowo: w sytuacji przesunięcia terminu otwarcia klubu nieodpłatnie przechowujemy zamówione maszyny. W ciągu sześciu miesięcy od otwarcia klubu można u nas również bezpłatnie wymienić ustaloną liczbę maszyn.

Na życzenie klienta dostarczamy maszyny w dowolnej, wybranej przez niego kolorystyce. Na indywidualnych warunkach przedłużamy gwarancję na zakupiony u nas sprzęt. Dbamy o stałą dostępność części zamiennych w magazynie w Polsce, a nasz szybko reagujący serwis (do 48 h w dni robocze) błyskawicznie usuwa usterkę u klienta. Jeśli jest taka potrzeba, na czas naprawy podstawiamy maszyny zastępcze.

Doradzamy wybór najkorzystniejszego finansowania zakupu maszyn. Współpracujemy z renomowanymi funduszami leasingowymi.

Klienci TOP-GYM mogą liczyć na mocne wsparcie marketingowe. Promujemy partnerskie kluby, wyposażone przez nas w urządzenia Life Fitness i Hammer Strength wieloma dostępnymi kanałami, własnymi oraz branżowymi, m.in. w  firmowym magazynie „Life Fitness News”, portalach społecznościowych, a także partnerskich portalach branżowych. Dlatego też o najnowszych realizacjach TOP-GYM jest głośno w Polsce.

TOP-GYM 100% zadowolonych klientów

 

Zapraszamy do współpracy:

Dyrektor działu sprzedaży Natalia Nolbert-Klonecka n.nolbert@top-gym.pl Tel. +48 795 133 066

oraz na stronę internetową i Facebooka.

Materiał Partnera

Zobacz także: