Rozwiń swój biznes na FIWE i pokaż się z najlepszej strony

Targi branżowe stanowią doskonałe narzędzie marketingowe dla Klientów B2B, a dla Wystawców niejednokrotnie kończą się intratnymi kontraktami lub znajomościami biznesowymi przynoszącymi cykliczne korzyści. Organizatorzy FIWE sprzyjają atmosferze biznesu i poszukują rozmaitych form promocji dla swoich Wystawców. Tym razem wraz z portalem biznesowym BranżaFitness.com wychodzą naprzeciw potrzebom z wyjątkową ofertą cenową.

Do największych międzynarodowych targów branży fitness i wellness w Polsce i Europie Wschodniej zostało niewiele ponad miesiąc. To już najwyższy czas dla Wystawców na zwiększenie działań związanych z promowaniem swojej obecności na EXPO XXI we wrześniu. Właśnie z tego powodu Organizatorzy FIWE nawiązali współpracę z portalem BranżaFitness.com, Patronem Medialnym wydarzenia, opracowując dla swoich Klientów ofertę reklamową na bardzo dogodnych warunkach finansowych.

Każdego roku patronat medialny nad FIWE obejmują media związane z branżą sportową, ale także media stricte biznesowe, poszerzając zasięg dotarcia do klientów B2B. Portal BranżaFitness.com skierowany jest do właścicieli, managerów i inwestorów klubów fitness oraz do producentów, deweloperów i dystrybutorów sprzętu. Duże zasięgi i wysoką odwiedzalność portalu przez Klientów B2B zapewniają rzetelna i codzienna publikacja newsów branżowych oraz artykuły eksperckie, które powstają we współpracy z autorytetami branży. Portal stanowi głównie narzędzie do pozyskiwania istotnych informacji i nowości z branży fitness oraz umożliwia śledzenie trendów rynkowych i pozyskiwanie wskazówek do rozwoju własnego biznesu.

Chęć bycia na bieżąco z nowikami branżowymi sprawia, że posty na social mediach docierają do ponad 50 000 odwiedzających i stanowią doskonałe pole do promocji produktów, eventów i marek.

W ramach współpracy z organizatorem targów została opracowana ekskluzywna oferta przeznaczona tylko dla Wystawców FIWE 2017, skierowana na zintensyfikowanie działań reklamowych i informowanie potencjalnych Klientów o swojej obecności na wydarzeniu.

Promocja będzie ważna tylko do 9 sierpnia.

Jesteś zainteresowany uzyskaniem informacji na temat oferty?

Skontaktuj się z działem handlowym FIWE:

Weronika Jasnoch

+48 532 070 020

w.jasnoch@icevents.pl

Łukasz Frączek

+48 881 355 304

l.fraczek@icevents.pl

Grzegorz Lechowicz

+48 536 187 793

g.lechowicz@icevents.pl 

Mikołaj Jaworski

+48 881 355 301

m.jaworski@icevents.pl