ZOSTAŃ TRENEREM Z MIĘDZYNARODOWĄ LICENCJĄ EMS TRAINING ACADEMY POWERED BY GLUCKER KOLLEG.

18-19 lipca 2020 roku, EMS Training Academy, zorganizowało 8 edycję Międzynarodowej Licencji Trenera EMS by Glucker Kolleg. Szkolenie poprowadził Daniel Wesołowski – MASTER TRAINER renomowanego instytutu szkoleniowego Glucker Kolleg, szkoleniowiec miha bodytec Poland® oraz Head of Education EMS Training Academy, odpowiadający za edukację trenerów EMS w Polsce i na Ukrainie.

W Międzynarodowej Licencji Trenera EMS wzięło udział 11 trenerów z całej Polski: Jolanta Krzempek, Anna Siuda, Marta Noszka, Katarzyna Wieczorek, Elżbieta Ciężak, Joanna Pyrdziak (studio 28minut.pl, Bielsko-Biała); Marlena Kruszyna i Cezary Jankowski (studio Pure Balance EMS & Massage, Warszawa); Justyna Ziarno (studio Body Future, Olkusz); Chantal Laskowska (Lifefitnessclub, Ostrów Wielkopolski); Tomasz Bugajski (studio Synergy, Kraków).

Warto dodać, że patronat Międzynarodowej Licencji Trenera EMS objął Polski Związek Treningu EMS.

Szkolenie składało się łącznie z 15 bloków tematycznych i obejmowało takie informacje jak: historia treningu EMS, podstawy anatomii i elektrofizjologii, parametry obciążenia, zasady bezpieczeństwa SAFETY FIRST, planowanie treningu dla osób początkujących – jak zwiększyć prawdopodobieństwo pozyskania klienta na pierwszym spotkaniu, planowanie treningu dla osób zaawansowanych – jak utrzymywać zadowolonych klientów przez lata.

Podczas dwóch intensywnych dni szkolenia trenerzy wykonywali także wiele ćwiczeń praktycznych – ukierunkowane metody na wyeliminowanie bólów kręgosłupa, specjalistyczne ćwiczenia na wzmocnienie mięśni dna miednicy, sposoby odpowiedniego wymuszania napięcia mięśni u klienta (spotting i acting), intensyfikacja podstawowych pozycji w treningu EMS, podstawy treningu w parze oraz sugestie ćwiczeń w treningu wytrzymałościowym.

Wiedza, która przekazana została trenerom EMS była w pełni obszerna i wszechstronna, aby prowadzić treningi EMS w najwyższej jakości i bezpieczeństwie na polskim rynku EMS.

Aby przystąpić do Międzynarodowej Licencji każdy uczestnik szkolenia zobligowany był do przeanalizowania skryptu szkoleniowego oraz zdania egzaminu wstępnego. Był to element kluczowy do wzięcia udziału w szkoleniu.

Natomiast po dwudniowym szkoleniu każdy uczestnik musiał zwieńczyć swoją pracę egzaminem końcowym, po którym otrzymał Międzynarodową Licencję Trenera EMS.

Specjalistyczna wiedza teoretyczna i praktyczna, którą uzyskujemy podczas międzynarodowej licencji jest niezbędna by osiągać większe grono zadowolonych klientów w swoim punkcie EMS oraz rozwijać biznes, patrząc z perspektywy inwestora i właściciela.

Dla trenera EMS natomiast jest to ogromna dawka wiedzy i kolejny bardzo duży krok w jego rozwoju. Bez takiego szkolenia trener EMS nie będzie odpowiednio rozwijał się dalej i będzie skazany na popełnianie, powielanie błędów często występujących na początku jego kariery.

Trenerzy podczas szkolenia wykazywali ogromną chęć pozyskiwania wiedzy oraz energię, która była w szczególności widoczna podczas części praktycznej, kiedy ćwiczyli i motywowali siebie nawzajem. Opinie uczestników po Międzynarodowej Licencji mówią same za siebie.

KRÓTKI FILM Z MIĘDZYNARODOWEJ LICENCJI TRENERA EMS:

Szkolenie – Międzynarodowa Licencja Trenera EMS ► 18-19.07.2020

To były wspaniałe 2️⃣ dni szkolenia wypełnione pasją, energią i zaangażowaniem 11 uczestników. 🔥 💪 Wspólnie razem dokładamy kolejną cegiełkę w rozwijaniu branży 🅴🅼🆂 w Polsce.Dziękujemy, że byliście z nami na Szkolenie – Międzynarodowa Licencja Trenera EMS, Level 1 by Glucker Kolleg® z Daniel Wesołowski ❗️Już niedługo ponownie będziecie mieli okazję dołączyć do elitarnej grupy Międzynarodowych Trenerów 🅴🅼🆂 🔌⚡! Niebawem organizujemy kolejne 2 dni szkoleń, w którym zasilimy Was w ogromną wiedzę w zakresie teorii i praktyki! 📚 👉 #staytuned

Opublikowany przez EMSTraining.pl Piątek, 31 lipca 2020

W tym momencie spośród tysięcy polskich trenerów do elitarnej grupy Międzynarodowych Trenerów EMS możemy zaliczyć 96 osób. Z racji ogromnego zainteresowania szkoleniem ilość odpowiednio wykwalifikowanych trenerów EMS wzrasta z miesiąca na miesiąc. Oficjalnie możemy powiedzieć, że już 12-13 września 2020 roku odbędzie się kolejna Międzynarodowa Licencja! Wszystkich zainteresowanych zgłoszeniem na szkolenie zapraszamy do rejestracji mailowej na biuro@emstraining.pl .

Więcej informacji znajdziesz na www.emstraining.pl oraz www.facebook.com/emstraining.poland.

LINK DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU

Maciej Wolny, miha bodytec Poland Official Distributor

maciej.wolny@miha-bodytec.pl

+48 533 335 553

www.miha-bodytec.pl

www.facebook.com/mihabodytecPolska/

www.instagram.com/mihabodytec_poland/

Polecamy także:

Fixback: Innowacyjne wsparcie dla klubów fitness – sprawdź, jak inni pozyskują opinie!