źródło: materiały prasowe

Organizator cyklu ekstremalnych biegów z przeszkodami Runmageddon oraz Biuro Podróży Itaka zaproponowali nową, innowacyjną formę aktywnego wypoczynku. Specjalnie dla osób szukających ciekawych pomysłów na wakacje przygotowali ofertę Runmageddon  Camp by Itaka, która łączy w sobie pobyt w egzotycznym kurorcie z treningiem przygotowującym do Runmageddonu.

Od marca br. osoby, które podczas urlopu chciałby połączyć odpoczynek z aktywnością fizyczną znajdą w ofercie Runmageddonu nową, innowacyjną ofertę.  RMG Camp by Itaka to propozycja siedmiodniowych pobytów w najpiękniejszych zakątkach świata  połączonych z treningiem przygotowującym do pokonania Runmageddonu.

Patrząc na rosnąca popularność Runmageddonu widać, że Polacy coraz chętniej podejmują się sportowych, niecodziennych wyzwań. Dlatego też razem z Biurem Podróży Itaka stworzyliśmy ofertę wakacji dla osób, które szukają czegoś więcej niż tylko odpoczynku w pięknym miejscu. Z jednej strony proponujemy im urzekające widoki, komfortowy hotel i dostęp nadmorskich plaż. Z drugiej zapraszamy ich do wspólnego treningu, który pozwoli zadbać im o formę. – mówi project manager Maciej Samokar. 

Wakacyjną ofertę Runmageddon Camp by Itaka wyróżnia możliwość uczestniczenia w specjalnie opracowanym treningu przygotowującym do pokonania Runmageddonu. Każdego dnia pobytu, wczasowicze będą mogli wziąć udział w zajęciach sportowych. Razem z trenerem Runmageddonu Tomaszem Żakiem będą przygotowywać się do do startu w tym popularnym biegu przeszkodowym. Zadbają o swoją kondycję, sprawność fizyczną, poznając elementy treningu siłowego, obwodowego czy szybkościowego.  Treningi odbywać się będą rano i wieczorem. Podczas nich trener Runmageddonu  zapozna uczestników z tajnikami przygotowań do udziału w ekstremalnym biegu. Zaprosi do wspólnej, sportowej zabawy w pokonywanie przeszkód oraz nauczy, jak odżywiać się oraz właściwie suplementować dietę.

Nasza wspólna przygoda będzie pełna ciekawych sportowych wyzwań w pięknych okolicznościach przyrody. Będziemy, jak na Runmageddonie biegać, skakać po plaży, pokonywać wody ciepłego morza i przeróżne naturalne przeszkody, jakie spotkamy na swojej drodze. Nauczymy się jak właściwie rozciągać się po ukończonym treningu oraz jak dbać o swoją dietę. – mówi trener Tomasz Żak.

W dniu 1 marca na polski rynek turystyczny trafi pierwsza oferta aktywnych wakacji z Itaką i Runmageddonem. Obejmie ona swoim zakresem siedmiodniowy pobyt w Bułgarii w pięciogwiazdkowym hotelu Barcelo Royal Beach, wyżywienie, ubezpiecznie oraz przeloty samolotem.  Więcej informacji o Runmageddon Camp by Itaka znaleźć można na stronę : https://www.runmageddon.pl/imprezy/rmg-camp-by-itaka-bulgaria-04-06-2019

O Runmageddonie

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W 2018 roku w 20 wydarzeniach wystartowało blisko 79 tysięcy osób, w tym 67 000 dorosłych i 12 000 dzieci.

Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).

Polecamy także:

Przełomowy rok w eFitness