źródło: informacja prasowa

Runmageddon zaprasza do udziału w dwóch aukcjach na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – ekstremalny bieg z pomysłodawcą Runmageddonu lub dzień z ekipą tworzącą niecodzienne eventy. 

Wielkimi krokami zbliża się 28. Edycja Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji Runmageddon zdecydował się wesprzeć WOŚP, zapraszając chętnych do udziału w dwóch licytacjach.

Jedna z nich, to zaproszenie do startu w ekstremalnym biegu z przeszkodami razem z pomysłodawcą Runmageddonu Jaro Bienieckim. Osoba, która wylicytuje wspólny start z założycielem najpopularniejszego w Polsce cyklu biegów ekstremalnych, będzie mogła zadecydować, jaką formułę chciałaby pokonać oraz wybrać, w jakim wydarzeniu będzie chciała wziąć udział. Druga aukcja dla WOŚP-u to zaproszenie do zobaczenia Runmageddonu „od kuchni”. Zwycięzca aukcji będzie miał do wyboru: poznać kulisy tworzenia eventów albo spędzić dzień z ekipą digital Runmageddonu i razem z nią przygotować najgorętszą relacje z biegu w social mediach.

Udział w licytacji można wziąć w serwie Allegro:

Zostań członkiem ekipy Runmageddonu:

https://allegro.pl/oferta/zostan-czlonkiem-ekipy-runmageddonu-8824809615

Pokonaj Runmageddon z założycielem Runmageddonu:

https://allegro.pl/oferta/pokonaj-runmageddon-z-prezesem-jarem-bienieckim-8822604661

Polecamy także:

Deynn i Majewski – jak za sprawą marki osobistej wspierać potrzebujących