Ponad 100 osób zarządzających podmiotami branży fitness w Polsce, od ponad 5 miesięcy zdobywa wiedzę, praktyczne narzędzia oraz wymienia się swoimi opiniami, przemyśleniami i rozwiązaniami, także tymi dotyczącymi bieżącej sytuacji. Tak wygląda uczestnictwo w Klubie Menedżerów Fitness.

Głównym zadaniem jakie postawili sobie Sebastian Goszcz i Krzysztof Pakulec stojący za całym projektem, to jak najszybsze przywrócenie przychodów klubów uczestników do poziomu sprzed Covid-19. W tym celu zaprosili do współpracy ekspertów: Dorotę Sędek, Małgorzatę Piasecką – Mróz, Patrycję Chomiczewską, Kamila Wasilewskiego, Mateusza Sudoł oraz Jana Szymczaka, aby razem rozwijać kompetencje właścicieli i menedżerów z branży fitness. klub menedżerów fitness

Jak mówią inicjatorzy projektu, drugim celem jaki stawiają sobie jest edukowanie w zakresie samodzielnego zespołu, efektywnego marketingu, skutecznej sprzedaży, lojalnego klienta, optymalnego budżetu, aspektów prawnych, zajęć grupowych, treningu personalnego oraz treningu mentalnego.

Co tydzień członkowie klubu uczestniczą w szkoleniowych webinariach, live’ach oraz sesjach Q&A. Wszystkie materiały są każdorazowo rejestrowane i dostępne 24 godziny na dobę na platformie VOD. W ramach klubu realizowane są także debaty na zamkniętej grupie na facebook oraz indywidualne konsultacje z wykładowcami.

Jak to wygląda w praktyce? Posłuchajcie jednego z wykładów mec. Kamila Wasilewskiego na temat regulaminu w klubie fitness [kliknij tutaj].

Jeśli jesteś właścicielem lub menedżerem klubu fitness i chcesz stać się częścią społeczności osób szczególnie zainteresowanych tworzeniem, rozwijaniem oraz prowadzeniem biznesu w branży fitness zapraszamy do dołączenia do KMF.
Jest to także miejsce dla tych osób, które aspirują i myślą o pełnieniu roli menedżera klubu w przyszłości, lub których ścieżka kariery prowadzi właśnie w tym kierunku.

Nabór do Klubu trwa do 25 lipca 2021. Co istotne, po tym czasie przystąpienie do klubu będzie możliwe dopiero w lutym 2022 roku.
Więcej informacji uzyskasz tutaj: Klubu Menedżerów Fitness.