źródło: informacja prasowa

Orangetheory Fitness, jedna z topowych marek branży fitness na świecie, wkroczyła do Polski pod koniec zeszłego roku. Misją marki jest dostarczanie treningu, który pozwoli każdemu czerpać więcej z życia. Teraz, wraz z prestiżowymi partnerami, marka uruchomiła kampanię #100DniDoLata. Jej elementem jest konkurs z holistyczną metamorfozą do wygrania.

Do upragnionych wakacji coraz mniej czasu – niecałe 100 dni. Wraz z kolejnymi promieniami słońca przypominamy sobie o corocznym marzeniu – upragniona sylwetka na wakacje. Aby zachęcić do podjęcia kompleksowych działań, które przygotują nas na zbliżający się sezon letni, Orangetheory Fitness Polska rozpoczyna kampanię #100DniDoLata. Jej elementem jest konkurs organizowany wraz z cenionymi na rynku polskim partnerami – Kliniką La Perla, dietetykiem Michałem Wrzoskiem, Kukuła Healthy Food, stylistą fryzur gwiazd Bartkiem Januszem, a także dystrybutorem nowego na rynku produktu – Collagem. W ramach akcji Metamorfoza #100DniDoLata poszukiwane są trzy zdeterminowane osoby, które przez 3 miesiące będą pracowały intensywnie wraz z trenerami Orangetheory Fitness oraz drużyną ekspertów nad urzeczywistnieniem swoich marzeń o zdrowej, wysportowanej sylwetce.

Redukcja wagi, bardziej elastyczne ciało, lepsza kondycja, a może po prostu więcej energii? Chcemy pokazać wszystkim, że znacząca zmiana jest możliwa, nawet w trzy miesiące. Kluczem do sukcesu jest własna determinacja do osiągnięcia celu i profesjonalne wsparcie. – mówi Radosław Jarmuła
z Orangetheory Fitness Polska. – Stąd właśnie pomysł na kampanię z konkursem Metamorfoza #100DniDoLata, która ma być wsparciem dla ambitnych, zmotywowanych do odmienienia swojego życia osób, a jednocześnie źródłem inspiracji dla tych, którzy te zmiany odkładają „na jutro”.

Akcję Metamorfoza #100DniDoLata wyróżnia kompleksowe zrozumienie dla potrzeb uczestników. Nie chodzi tu o powierzchowną zmianę sylwetki czy zrzucenie zbędnych kilogramów, a o holistyczną zmianę na lepsze jakości życia uczestników.

– Mając konkretną strategię i indywidualnie dobrane do siebie narzędzia takie jak treningi, dieta, suplementacja czy zabiegi kosmetyczne, jesteśmy w stanie uzyskać znaczącą poprawę sylwetki,
a przede wszystkim samopoczucia. Najważniejsze dla nas jest to, aby sprawić, że osoby po metamorfozie na stałe wdrożą zdrowe nawyki do swojego życia i będą po prostu więcej czerpać z życia. Nadejście wiosny jest idealnym momentem do rozpoczęcia zmiany. – mówi Mariusz Szewczyk, Head Coach w Orangetheory Fitness.

W kampanię zaangażowani są partnerzy, którzy nieodpłatnie będą wspierali wybranych bohaterów akcji Metamorfoza.

Mogą oni liczyć na wsparcie:

  • Michała Wrzoska, renomowanego dietetyka, który będzie prowadził indywidualną opiekę dietetyczną nad każdym z uczestników,

  • Kliniki La Perla, której specjaliści pomogą podkreślić atuty urody,

  • Collagem, który zapewni suplementację dietetyczną dla zmaksymalizowania efektów treningów,

  • Bartka Janusza, jednego z najpopularniejszych stylistów fryzur w Warszawie, który przeprowadzi końcową metamorfozę,

  • Kukuła Healthy Food, który dostarczy uczestnikom catering zgodny z rekomendacjami dietetyka, na cały okres trwania metamorfozy.

Zgłoszenia do akcji Metamorfoza przyjmowane są do końca marca. By wziąć w niej udział, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny za pośrednictwem strony https://otfpolska.pl/konkurs-metamorfoza-lato/

Polecamy także:

IX Kongres Kobiet Biznesu już 12 kwietnia