Konkurs DIAMENTY BRANŻY FITNESS dedykowany jest producentom i dystrybutorom wyposażenia klubów fitness, suplementów diety i żywności, a także oprogramowań do zarządzania obiektami sportowymi. W dniu dzisiejszym oficjalnie ruszył proces rejestracji do I edycji.

       O „DIAMENTY BRANŻY FITNESS” będzie można ubiegać się w czterech kategoriach:

  • lider jakości,
  • innowacja,
  • odkrycie roku,
  • marketing 2018 roku.

Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są do 31 stycznia 2019 roku.

Przez miesiąc luty, na Portalu Branża Fitness, odbędzie się głosowanie, którego celem będzie wyłonienie LIDERA JAKOŚCI usług i produktów wprowadzonych na polski rynek przez producentów i dystrybutorów wyposażenia klubów fitness, suplementów diety i żywności, oprogramowań do zarządzania obiektami sportowymi. Wyniki przeprowadzonego badania wykażą o stopniu świadomości marki , jej rozpoznawalności oraz jakości świadczonych usług.

Zwycięzców w kategoriach innowacja, odkrycie roku, marketing 2018 roku, wybierze Jury konkursu, którego pełny skład zostanie ogłoszony przez organizatorów 15 grudnia 2018 roku. Na ten moment uczestnictwo potwierdził Łukasz Gądek, Krzysztof Pakulec oraz Bartłomiej Pomarański.
Oficjalne wyłonienie laureatów oraz wręczenie statuetek DIAMENTÓW BRANŻY FITNESS odbędzie się podczas III edycji Kongresu FEM Fitness Experience Management, organizowanego w prestiżowej lokalizacji – Warsaw Marriott Hotel. To pierwsza edycja tak prestizowego konkursu.

Zgłoszeń można dokonywać na stronie Portalu Branża Fitness w zakładce konkursowej,

Polecamy również

AGENDA KONGRESU FEM FITNESS EXPERIENCE MANAGEMENT

kontakt@branzafitness.pl