fot. mat.prasowe Perfect Gym

Sales and Lead Management Academy

Ruszył nowy cykl warsztatów sprzedażowych

Warszawa, Poznań, Gdynia, Wrocław, Kraków… Ruszyła seria warsztatów dla właścicieli, osób zarządzających, sprzedawców w klubach fitness i innych obiektach sportowych, mająca na celu usprawnienie i zwiększenie sprzedaży członkostw.

Inicjatywa pozyskała poparcie ekspertów z branży, którzy dostarczą uczestnikom maksymalnie bogate i różnorodne kompendium wiedzy. Uczestnicy będą mogli wybrać spośród sześciu lokalizacji oraz terminów. W każdym miejscu oferowany jest podobny program. Najbliższe warsztaty odbędą się w Warszawie oraz Poznaniu. Kolejne planowane są w Gdyni, Wrocławiu i Krakowie.

Wspólnie z wieloma profesjonalistami doszliśmy do wniosku, że warto spotykać się w mniejszym gronie i dzielić się wiedzą zdobytą na przestrzeni lat dzięki współpracy z wieloma markami, dużymi i małymi – tłumaczy Małgorzata Gala z firmy Perfect  Gym, prelegentka Sales and Lead Management Academy.

Do zespołu prelegentów dołączyli, m.in. Sebastian Goszcz, Wojciech Herra oraz Tomasz Napiórkowski.

W branży fitness najważniejszy jest klubowicz. Warto zatem wiedzieć w jaki sposób zadbać o jego lojalność, by chciał z nami zostać jak najdłużej. Podczas warsztatów Sales and Lead Management uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób zwiększyć sprzedaż poprzez skuteczne zarządzanie zespołami sprzedażowymi – opowiada Sebastian Goszcz.

Podczas dwudniowych warsztatów uczestnicy dowiedzą się m.in:

–  w jaki sposób zwiększyć dochody, dzięki skutecznemu zarządzaniu sprzedażą i zespołem sprzedażowym,

–  jak przygotować skuteczną strategię sprzedaży poprzez zarządzanie danymi w CRM,

–  o 3 x R Biznesu – Rentowność, Rozwój, Relacje ,

– jak wykorzystywać narzędzia automatyzacji do usprawnienia komunikacji z klubowiczami.

Jesteśmy jednym z szybciej rozwijających się rynków fitness w Europie, ale również jednym z najmłodszych. Potrzeba stałego kształcenia się jest koniecznością, szczególnie z zakresu operacyjnego zarządzania, sprzedaży czy marketingu. Uważam, że warto wspierać takie inicjatywy, jak Sales and Lead Management Academy, gdzie również osobiście będę miał możliwość, aby podzielić się praktyczną wiedzą pozyskaną na podstawie współpracy z wieloma klubami fitness, zarówno sieciowymi, jak i pojedyńczymi obiektami – mówi Tomasz Napiorkowski, X-Sports Group

 

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

Artykuł sponsorowany