fot. mat. prasowe

SALMA podczas FIWE zakończona sukcesem!

W ubiegły weekend podczas targów FIWE odbyła się dotychczas największa edycja konferencji SALMA – Sales and Lead Management Academy. Ponad 90 osób zapisało się na dwudniowe wydarzenie, podczas którego poruszane były tematy sprzedaży oraz retencji.

Wśród prelegentów znaleźli się eksperci branży z Polski i zagranicy, m.in. Sebastian Goszcz, Arkadiusz Wolski, Małgorzata Gala, Edyta Brzęcka, Peter Croft, Paul Hopkins i Tomasz Napiórkowski.


– SALMA – to wydarzenie skierowane do właścicieli klubów fitness, menedżerów, działów sprzedaży oraz kierowników recepcji. w których odbywa się sprzedaż. Jest to wyjątkowa okazja, by połączyć osoby poszukujące wiedzy z osobami, które ją posiadają i chętnie podzielą się doświadczeniami. – tłumaczy Natalia Repta, organizatorka SALMA.

Podczas dwóch dni wykładów uczestnicy mogli posłuchać o budowaniu strategii sprzedaży i procesów sprzedaży, zarządzaniu zespołem sprzedażowym, a także dowiedzieć się o nowościach technologicznych, które wspierają sprzedaż w klubie fitness.


Tematy wykładów zostały wybrane we współpracy z uczestnikami SALMA. Na podstawie zgromadzonych sugestii utworzyliśmy harmonogram, który wyczerpująco przedstawiał zagadnienia ważne dla właścicieli i menedżerów klubów fitness. – dodaje Repta.


Po raz pierwszy organizatorzy zorganizowali również Cocktail Party, podczas którego można było skosztować wspaniałych cocktaili od Craft Cocktail Brothers oraz porozmawiać o polskiej branży fitness i nie tylko. Największą atrakcją wieczoru było spotkanie z Mistrzem – Jerzym Górskim, bohaterem filmu NAJLEPSZY Łukasza Palkowskiego.

SALMA to wydarzenie, podczas którego chcemy dostarczać wiedzy i praktycznych wskazówek, także zainspirować. Historie takie jak Jerzego Górskiego dodają energii i motywując do działania. – podsumowuje Natalia Repta.

Organizatorzy obiecują jeszcze lepszy event

Jesteśmy w trakcie zbierania informacji zwrotnych od uczestników i powoli przygotowujemy się do kolejnych edycji. Na początku nowego roku ogłosimy zapisy na kolejne wydarzenie, podczas którego nie zabraknie ciekawych prelekcji i inspirujących ludzi. – obiecuje Natalia Repta.

Nowości można śledzić na www.salma-academy.pl

Partnerami SALMA są TOP-GYM, Perfect Gym oraz OK System.

Materiał Partnera