Sales and Lead Management Academy

Gdynia 21-22.06.2018 r.

Ostatnie miejsca

Po Warszawie i Poznaniu pora wyruszyć nad morze! Gdynia to kolejny przystanek na mapie SALMA (Sales and Lead Management Academy), cyklu warsztatów o tematyce sprzedażowej. Projekt w niecały miesiąc przyciągnął ponad 100 uczestników w dwóch lokalizacjach.

Chcemy, by SALMA dotarła wszędzie tam, gdzie są chętni na szkolenia w zakresie sprzedaży i utrzymania klienta. Podróżujemy po całej Polsce, obecnie jesteśmy w 6 lokalizacjach, ale w planach są kolejne. Naszym celem jest edukacja kadry menadżerskiej, trenerskiej i recepcji. Chcemy tworzyć wartościowe warsztaty, z których każdy wyciągnie ważne dla siebie wnioski. Nasi prelegenci omawiają tematy z zakresu zwiększenia sprzedaży i retencji. Jest to najgorętszy temat w branży fitness, stąd postanowiliśmy zgłębić wiedzę i dzielić się nią z branżą. – tłumaczy Natalia Repta, organizator SALMA.

-Do projektu dołączyły już znane marki takie jak Perfect Gym, TOP-GYM i OK System. Wspieramy każdą inicjatywę edukacyjną. Wierzymy, że dzielenie się wiedzą jest koniecznością, by się rozwijać jako biznes – mówi Maciej Wolny, prezez TOP-GYM.

-Dołączyliśmy  jako partner do projektu SALMA, ponieważ chcemy dzielić się wiedzą. Tematem naszego wykładu jest lojalność użytkowników systemów zewnętrznych. Po raz pierwszy w historii branża fitness otrzymuje tego typu dane analityczne, również po raz pierwszy operator pakietów sportowych podzielił się taką  wiedzą z klubami. – opowiada Aleksandra Tokarewicz, Prezes Zarządu OK SYSTEM POLSKA.

Zapisy na SALMA Gdynia trwają do końca dnia w środę 20.06.2018. Perfect Gym udostępnił specjalny kod zniżkowy dla Czytelników: salmaperfectgym.

 

Artykuł sponsorowany

Zobacz także: