źródło: Property Design

Nowy salon 4F w należącej do spółki EPP Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze został rozbudowany i wyposażony w nowe rozwiązania aranżacyjne oraz autorski system meblowy. Ponowne otwarcie sklepu dla klientów odbyło się w ubiegłym miesiącu.

W lokalu o powierzchni zwiększonej ze 162 mkw. do 311 mkw. zastosowano minimalistyczny design wykorzystujący materiały, takie jak stal oraz drewno. Zmianom uległa też kolorystyka – z kolorów neutralnych na czarny, który zapewni lepszą ekspozycję oferowanego towaru. Nowa aranżacja ma podkreślić sportowy oraz nowoczesny charakter marki.

Klienci w salonie zlokalizowanym na parterze Galerii znajdą asortyment z kolekcji sportowej i sportstylowej 4F, linii 4F PRO team dedykowanej profesjonalistom i amatorom trenującym jak zawodowcy oraz odzież dziecięcą marki 4F Junior. Ubrania, obuwie oraz akcesoria zostaną ułożone zgodnie z liniami: sportstyle, bieganie, fitness.

– Jestem przekonana, że nowa odsłona salonu naszego najemcy przypadnie do gustu zarówno stałym gościom, jak i przyciągnie nowych miłośników mody sportowej oraz codziennej. Zmiany zostały wprowadzone z myślą o poprawie wrażeń zakupowych klientów. Wpisują się one w strategię podwyższania standardów naszego centrum i dążenie do zapewnienia naszym klientom bogatej, atrakcyjnej oferty modowej – mówi Agata Kotlińska, dyrektor Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze.

Polecamy także:

Najlepsi Atleci w historii LOGinLAB. zmierzą się ze sobą w zawodach CrossFit na FIWE United 2019!