źródło: informacja prasowa

W Galerii Mazovia, po przerwie modernizacyjnej, ponownie został otwarty salon polskiej firmy odzieżowej 4F. Punkt sprzedaży w płockim centrum handlowym zyskał nową aranżację na znacznie zwiększonej powierzchni.

Nowe rozwiązania aranżacyjne i wprowadzenie autorskiego systemu meblowego to najważniejsze zmiany w salonie 4F w Galerii Mazovia w Płocku. Minimalistyczna architektura i industrialne materiały tworzą tło dla kolekcji 4F, 4F Junior i 4F PRO team. Sportowy i nowoczesny charakter marki widoczny jest już od wejścia.

Salon zlokalizowany jest na 1. piętrze Galerii Mazovia i zajmuje obecnie powierzchnię blisko 300 m kw. W aranżacji wnętrza wykorzystano takie materiały jak drewno i stal. Czarny kolor pozwala wyraźniej wyeksponować kolekcję. Asortyment został ułożony zgodnie z liniami: sport style, bieganie i fitness, co ułatwia nawigację i pomaga klientom dokonać wyboru podczas zakupów.
W salonie dostępne są kolekcja sportowa i sportstylowa 4F, linia 4F PRO team, której odbiorcami są profesjonaliści i amatorzy trenujący jak zawodowcy oraz 4F Junior dla dzieci.

Galeria Mazovia to największe centrum handlowe w Płocku. W trzykondygnacyjnym budynku znajduje się ponad 120 sklepów, lokali gastronomicznych, punktów usługowych, klub fitness, plac zabaw dla dzieci oraz warsztat samochodowy. W czerwcu galeria zmodernizowała strefę food court, tworząc Przystań Smaku oferującą przestrzeń restauracyjną dla 300 osób. Właścicielem obiektu jest Fundusz ESCF firmy CBRE Global Investors, a za zarządzanie obiektem odpowiedzialna jest firma CBRE Sp. z o.o.

Polecamy również:

Firma Sizeer stawia na flagowe salony swojej sieci