W Kołobrzegu został otwarty 4-gwiazdkowy hotel Seaside Park . Obiekt posiada nowoczesne centrum fitness wyposażone w sprzęt marki Technogym.

Położony w pierwszej linii brzegowej, 6-piętrowy kompleks oferuje widok na malowniczą panoramę Bałtyku. Część hotelowa budynku obejmuje 210 pokoi i apartamentów o powierzchni od 27 do 82 metrów kwadratowych wyposażonych w duże, komfortowe łóżka, 55-calowe telewizory, balkony oraz mini aneksy kuchenne z podstawową zastawą. Na parterze ulokowana jest Restauracja On-The-Wave, pokój zabaw dla dzieci i wysokie 24-metrowe Atrium, w którym powstała profesjonalna ścianka wspinaczkowa. Dodatkowo, goście podczas pobytu w obiekcie mogą korzystać z przestronnej strefy Wellness & Spa, w której znajduje się między innymi 25-metrowy sportowy basen, basen rekreacyjny dla dzieci, jacuzzi, 3 rodzaje saun oraz gabinety zabiegowe. Do dyspozycji gości oddano także profesjonalne centrum fitness wyposażone w sprzęt Technogym, oraz sale konferencyjne o powierzchni 200 metrów kwadratowych.

„Cieszymy się, że nowoczesne obiekty hotelowe ufają naszej marce i otwierają własne centrum fitness oparte na sprzętach Technogym” – komentuje Dominik Śliwowski, Członek Zarządu ITP S.A., General Manager marki Technogym w Polsce. „Razem z hotelem Seaside Park w Kołobrzegu mamy wspólny cel – gwarancja najwyższej jakości oferowanych usług i produktów” dodaje Śliwowski.

 

Goście, chętni do spędzenia aktywnie czasu wolnego, mają do dyspozycji zarówno urządzenia do treningu wzmacniającego np. z linii Selection 700 oraz sprzęt cardio: bieżnie Jog Forma czy rowery do treningu grupowego Group Cycle. „To co wyróżnia nas na tle innych obiektów, to nie tylko wyjątkowa lokalizacja, ale także ogrom atrakcji dla gości oraz wielkość centrum fitness” – mówi Przemysław Matyjanka, Dyrektor Hotelu Seaside Park. „Naszym gościom oferujemy 200 metrów kwadratowych przestrzeni do ćwiczeń, z czego 120 metrów kwadratowych to strefa maszyn cardio i urządzeń siłowych, a 80 metrów kwadratowych przeznaczone jest na treningi grupowe na rowerach Group Cycle Technogym. Zajęcia te, prowadzone przez certyfikowanego trenera, cieszą się dużym zainteresowaniem gości, ale także zorganizowanych grup sportowców” – dodaje Matyjanka.

Polecamy także:

TECHNOGYM już po raz siódmy wesprze walkę z otyłością