Jaka przyświeca misja sieci Xtreme Fitness Gyms? Pomoc klubowiczom w osiągnięciu ich celów fitness! Pomoc WSZYSTKIM klubowiczom! Wszyscy są mile widziani. Wiek, kondycja fizyczna, sylwetka, zainteresowania – nic nie ma znaczenia, chcą pomagać KAŻDEMU, kto chce poprzez aktywność fizyczną zmienić swoje życie na lepsze!

Dowodem, iż nie są to słowa rzucane na wiatr, jest wyjątkowa statuetka, która została przyznana klubowi Xtreme Fitness Gyms Chorzów. Klub Przyjazny Seniorom – właśnie takie wyróżnienie trafiło w ręce wszystkich działających w klubie na rzecz aktywności seniorów!

Jest to kolejne potwierdzenie, że wiek nie ma znaczenia, a każdy klubowicz znajdzie w klubach sieci ofertę dostosowaną do swoich potrzeb. Nagroda jest dowodem, że wysiłki  na rzecz każdego klubowicza są zauważalne i doceniane. W każdym klubie sieci seniorzy są ważną częścią społeczności Xtreme, a ich potrzeby leżą na sercu każdemu, kto tworzy zespół.

Wyróżnienie jeszcze z jednego powodu wyjątkowo skradło nasze serca – zostało przyznane przez samych zainteresowanych! To właśnie seniorzy zadecydowali o tym, do kogo ma powędrować na statuetka.

Seniorze – jeżeli zastanawiasz się, czy klub Xtreme Fitness to miejsce dla Ciebie, teraz nie musisz już dłużej się wahać! Przyjdź i przekonaj się, że zostaniesz otoczony fachową pomocą!

Ze strony redakcji, serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych suksesów!

Polecamy także:

Niestandardowe działania – przepisem na sukces? – wywiad z założycielem marki Xtreme Fitness Gyms