Pierwszy sklep partnerski w Warszawie

Pod koniec grudnia 2017 roku w Warszawie został otwarty pierwszy sklep partnerski firmy SFD. Lokal mieści się przy al. Jerozolimskich 123 A w budynku Millenium Plaza obok siłowni McFit. Otwarcie spotkało się z bardzo pozytywnym przyjęciem, dlatego SFD zdecydowało się uruchomić program franczyzowy.

Przy okazji oficjalnego eventu otwarcia odbyła się „ustawka” treningowa grupy Super Fajne Dziki, degustacje i spotkania z ambasadorami SFD. Sukces sklepu w Warszawie to przykład na to, że program franczyzowy jest atrakcyjną propozycją.

Jako największy sklep internetowy i hurtownia suplementów i odżywek w Polsce dostrzegliśmy trend na rynku, który pokazuje, że klienci coraz częściej wybierają produkty atrakcyjne cenowo, przez co tradycyjne sklepy stacjonarne notują coraz niższe obroty i jest im o wiele trudniej konkurować z Internetem. Klient kupujący odżywki i suplementy dla sportowców to osoba, która nie ma problemów związanych z szybkim porównaniem cen produktów – tłumaczy Pan Paweł Wolf zajmujący się projektem franczyzowym SFD.

SFD wychodzi z propozycją do wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swój biznes w tej branży lub myślą perspektywicznie o utrzymaniu sklepu. Projekt zakłada partnerską współpracę z punktami przy jednoczesnym wsparciu marketingowym ze strony SFD. Liczymy się z przejściem części klientów z naszego sklepu internetowego do sklepów partnerskich jednak przy uzyskaniu efektu synergii uzyskamy po obu stronach wartość dodaną. Ceny produktów w sklepach stacjonarnych będą takie same jak w sklepie Internetowym co sprawi, że punkt partnerski będzie atrakcyjny cenowo i jednocześnie współpracował, a nie konkurował z e-commercem. Jak informuje Pan Paweł Wolf : „Potencjalny partner ma zapewnioną wysoką marżę na produktach, a oprócz tego otrzymuje sporo benefitów, m.in. wsparcie marketingowe i pomoc w uruchomieniu sklepu oraz to, co wydaje się najistotniejsze: stabilnego partnera biznesowego z 18 letnim doświadczeniem w branży i siłę marki największego e-commercu tej branży w Polsce.”