źródło: www.healthclubmanagement.co.uk

1Rebel, londyński operator butikowego studia ogłosił nową inicjatywę, aby pomóc swoim niezależnym instruktorom w obecnym okresie niepewności, spowodowanej epidemią COVID-19.

Współzałożyciel sieci 1Rebel, James Balfour, wyjaśnił, że tak jak w przypadku wielu firm w sektorze fitness, a zwłaszcza wśród tych, które prowadzą butikowy model, czasowe zamknięcie siedmiu studiów sieci oznacza, że mają zerowy dochód.

-W tych trudnych czasach szczególnie martwimy się o naszych niezależnych instruktorów, którzy będą musieli poczekać do czerwca, aby skorzystać z jakiegokolwiek wsparcia finansowego ze strony rządu. W międzyczasie, mają czynsz do zapłacenia, rachunki do pokrycia, jedzenie do kupienia. – mówi Balfour. -Klienci 1Rebel są już wspierani treningami online, podczas gdy pozostają w domu. Dostarczamy je za pośrednictwem nowo uruchomionej platformy 1Rebel TV. Uruchomiono ją tydzień temu i jest już dostępny w 32 różnych krajach. – dodaje.

Dostęp do platformy kosztuje 15,99 £ miesięcznie po pięciodniowym bezpłatnym okresie próbnym, czyli 29,99 £ przez trzy miesiące. Sieć chce, aby część pieniędzy z opłat trafiła do kieszeni ich trenerów.

1Rebel zachęca ludzi do wspierania swojego ulubionego instruktora, rejestrując się i wpisując jego nazwisko, a następnie cyfrę 20, w sekcji kodu promocyjnego. To uprawnia klienta do 20% zniżki, a zyski trafiają bezpośrednio do wybranego przez niego instruktora.

-Oprócz stałego wsparcia, które już udzielamy instruktorom prowadzącym działalność na własny rachunek, mamy nadzieję, że ten dodatkowy dochód pomoże im utrzymać się w czasach niepewności gospodarczej. Oczywiście, im więcej osób się zarejestruje, tym bardziej będziemy mogli ich wspierać . – dodaje James.

1Rebel TV zawiera już ponad 100 treningów online, a kolejne są dodawane przez cały czas. Dodatkowe zasoby obejmują arkusze gotowania, sesje rozciągania i medytacji, a wkrótce także inspirujące rozmowy oraz sesje pytań i odpowiedzi z trenerami 1Rebel.

Więcej informacji można znaleźć bezpośrednio na stronie: https://www.1rebel.com/uk

Polecamy także:

Utrzymanie zespołu w czasach zamkniętych klubów fitness – oczyma managera