CityFit nie zwalnia tempa ekspansji

Dwa nowe kluby CityFit we Wrocławiu – Kolejny planowany klub w Warszawie

Sieć fitness CityFit konsekwentnie się rozrasta. Najnowszy, dziesiąty już klub, otwarty został w kwietniu na wrocławskim Starym Mieście. Kolejny, na mocy podpisanej właśnie umowy, powstanie w centrum handlowo-biurowym Wroclavia. Ponadto sieć planuje otwarcie trzeciego klubu w Warszawie.

Już od 8 kwietnia klubowicze mogą korzystać z najnowocześniejszego sprzętu treningowego w CityFit Wrocław Stare Miasto, który zlokalizowany jest przy ulicy Szewskiej 3A i zajmuje powierzchnię aż 1900 mkw. Nowocześnie zaaranżowana, dwupoziomowa przestrzeń treningowa podzielona została na 11 stref treningowych, wyposażonych w prestiżowy sprzęt TechnoGym. Są to m.in. strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, sala fitness czy strefa sztuk walki. Nowością w CityFit jest strefa cross functional, ze starannie wyselekcjonowanym sprzętem do treningu typu cross, stanowiącego połączenie ćwiczeń wytrzymałościowych, siłowych oraz elementów gimnastycznych. We wrocławskim klubie po raz pierwszy pojawiła się również strefa relaksu, w której można odpocząć po ćwiczeniach. Dodatkowo, klubowicze mogą korzystać ze strefy fit test wyposażonej w urządzenia do pomiarów ciała i monitorowania postępów. CityFit zadbał również o udogodnienia takie jak fontanny z darmową wodą filtrowaną czy automaty z napojami i zdrowymi przekąskami. Autorem projektu wnętrza nowego klubu jest londyńskie studio Zynk Design.

 – Branża fitness rozwija się bardzo dynamicznie. Coraz więcej Polaków regularnie korzysta z oferty klubów fitness. My zapewniamy im niezwykle korzystne warunki członkostwa: klub jakości premium dostępny bez zobowiązań już nawet za 29 złotych miesięcznie. Taka polityka się sprawdza, dlatego klubów CityFit będzie przybywać. – zapowiada Richard Keen, CEO sieci CityFit.

CityFit Wroclavia będzie miał powierzchnię 1800 mkw. Tak jak wszystkie kluby sieci dostępny będzie 24h/7 oraz wyposażony w najwyższej jakości sprzęt treningowy. Wnętrze podzielone zostanie na wygodne strefy treningowe, wśród których znajdzie się m.in. Strefa Relaksu oraz Strefa Fit Test, w której można będzie mierzyć postępy treningowe. Klubowicze będą mogli korzystać również z zajęć grupowych w cenie karnetu oraz licznych udogodnień, takich jak fontanny z darmową wodą filtrowaną czy automaty z napojami i zdrowymi przekąskami. A to wszystko bez konieczności podpisywania długoterminowych umów i w konkurencyjnej cenie. Wroclavia to powstający w sercu Dolnego Śląska nowoczesny kompleks handlowo-biurowy zintegrowany z dworcem autobusowym Polbus. Otwarcie centrum planowane jest na październik 2017 r. Inwestorem obiektu jest Unibail-Rodamco SE – największa notowana na giełdzie europejska firma z sektora nieruchomości, obecna w 11 krajach Unii Europejskiej, z aktywami o wartości 40,5 miliarda euro.

– Otwarcie klubu we Wroclavii będzie ważnym krokiem w rozwoju naszej sieci. Z drugiej strony obserwując popularność jaką cieszy się nasza marka oraz sposób, w jaki obecność klubu CityFit przekłada się na footfall centrum handlowego, jestem przekonany, że współpraca ta będzie owocna dla obu stron. – mówi Piotr Szymoński, Expansion Director CityFit.

CityFit to polska sieć innowacyjnych klubów fitness, czynnych 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Klubowicze nie muszą pamiętać o kartach klubowych, gdyż wchodzą na wzór odcisku palca. Markę wyróżniają również konkurencyjne ceny karnetów oraz liberalna polityka członkowska. CityFit nie wymaga długoterminowych umów, a także zezwala na okresowe zawieszenie członkostwa (np. na czas wakacji). Kluby CityFit lokalizowane są w galeriach handlowych, biurowcach oraz centrach miast. Pierwszy z nich powstał w 2014 roku.  Klub na wrocławskim Starym Mieście jest 10. klubem CityFit w Polsce. Marka planuje dalsze otwarcia, m.in. we Wroclavii, chorzowskim Centrum Handlowym AKS oraz warszawskiej Galerii Rondo Wiatraczna.

www.MagdalenaSzmidt.com/kontakt/